Youtube Kanalına Öne Çıkan Kanal Nasıl Eklenir?

sirdogukan

olwα.ɴeт
Üyelik Tarihi
5 Aralık 2020
Mesajlar
298
Beğeniler
0
Puanı
3
Ticaret: 0 / 0 / 0
Youtube profilinizi daha ilgi çekici hale getirmek için çok farklı işlemler yapabilirsiniz. Bu işlemlerden bir tanesi olan Öne Çıkan Kanallar kısmı ile farklı kanalların tanıtımını yapabilirsiniz.

Bu sayede kanalınıza abone olan takipçilerin burada listelediğiniz kanalları tanıtarak, abone olmalarını sağlayabilirsiniz.

Öne Çıkan Kanallar kısmından listelediğiniz kanallar ikinci kanalınız olabileceği gibi arkadaşınıza veya takip ettiğiniz Youtube kullanıcılarına ait kanallar da olabilir.

Öne Çıkan Kanallar kısmına kaç adet kanal eklenebileceği hakkında

Youtube tarafından bir bilgilendirme yapılmış değil. Ancak kanalın genel görüntüsünü bozmamak adına bu kısma üçten fazla kanal eklemesi yapmamanızı tavsiye ediyoruz.

Öne Çıkan Kanal Eklemek
Youtube profilimize giriş yaptıktan sonra sağ üst köşede yer alan kanal resmimize tıklıyoruz. Açılan seçeneklerden Kanalın seçeneğine tıklıyoruz.Kanalımızın genel görünümünü özelleştirebileceğimiz sayfa açıldı. Öne Çıkan Kanallar kısmında Kalan ekle butonuna tıklıyoruz.Küçük bir pencere açıldı.

Bu pencere üzerinden Öne Çıkan Kanallar yerine istediğimiz bir başlığı yazabilmemize olanak sağlayan BÖLÜM BAŞLIĞI kısmını görebilirsiniz. Başlığı değiştirip değiştirmemek tamamen size kalmış.

Alt kısımda ise, ÖNE ÇIKAN KANALLAR kısmına eklemek istediğiniz kanalın linkini girebileceğiniz bir bölüm mevcut.


Giriş işlemlerini gerçekleştirdikten sonra Ekle butonuna tıklıyoruz.


Kanal başarı ile eklendikten sonra, Bitti butonuna tıklıyoruz.Görebileceğiniz gibi kanal başarılı bir biçimde ilgili alana eklendi.
 
Üst Alt