YouTube Analytics Gelir raporu

Fekeli

Entrepreneur
olwα.ɴeт
Üyelik Tarihi
7 Mayıs 2019
Mesajlar
605
Beğeniler
312
Puanı
91
Ticaret: 0 / 0 / 0
Tahmini kazançlarınızı görmek için YouTube Analytics Gelir raporundan yararlanın. YouTube geliriniz, Tahmini AdSense Kazançları'nda görünmez.
Gelir raporunu, AdSense hesabını ilişkilendirmiş YouTube İş Ortakları kullanabilir. Kazanç verileri genellikle Pasifik Saati'ne göre gün sonundan sonra 24-48 saat içinde görünür ancak görünmesi birkaç gün sürebilir.
Gelir raporunuzu görme
Doğrudan Gelir raporuna gidebilir veya aşağıdaki adımları izleyebilirsiniz. Analizinizi mobil cihazınızdaki İçerik Stüdyosu uygulamasından da kontrol edebilirsiniz.
 1. YouTube hesabınıza giriş yapın.
 2. Sağ üst taraftan hesabınız > İçerik Stüdyosu'nu seçin.
 3. Soldaki menüden Analytics > Gelir raporu'nu tıklayın.
 4. Raporda göreceğiniz gelir ayrıntıları, aşağıdaki türden olacaktır:
  • Dört iş ortağı içerik türü (hak talebinde bulunulan tüm içerikler, hak talebinde bulunulan iş ortağı veya premium kullanıcı tarafından yüklenen içerikler, hak talebinde bulunulan standart kullanıcı tarafından yüklenen içerikler ve iş ortağı tarafından yüklenen tüm içerikler) için gelirlere ilişkin ayrıntılar
  • Kanal ve video düzeylerinde gelire ilişkin ayrıntılar (mevcut metrikler "geliriniz" olarak gösterilir)
  • YouTube Red'den elde edilen tahmini gelir
  • Tahmini reklam geliri
  • YouTube Rentals'tan kazanılan tahmini işlem geliri
  • Tahmini gelir
Tahmini kazançlar grafiğinde bulunan genel eğilimler kesinleşmiş verileri yansıtmalıdır ancak verilerin değişmeyeceğini garanti edemeyiz. En güncel Tahmini kazanç verileri, yaklaşık olarak iki günlük gecikmeyle yayınlanabilir. Veriler ay sona ermeden önce gösterildiği için ay sonunda yapılmış küçük ayarlamalar olabilir.
 
Üst Alt