Yenilmez - Boyka 5 (Undisputed) Mart 2020'de Bulgaristan da Çekimlere Başlıyor

Fekeli

Entrepreneur
olwα.ɴeт
Üyelik Tarihi
7 Mayıs 2019
Mesajlar
605
Beğeniler
312
Puanı
91
Ticaret: 0 / 0 / 0
Undisputed 5.jpg

Millennium ve Empire, küçük ekran uyarlamasının Cannes satış lansmanı için takım oluşturuyor.

Dövüş sanatları filmi franchise Undisputed - 2002'de başlayan ve Wesley Snipes ve Ving Rhames'ın beğenisini kazanmış ve Scott Adkins'in ana eylem adı olarak parçalanmasına yardım eden dört güçlü hit film dizisi, orijinal yapımcı ile küçük ekran için yeniden başlatılıyor Londra merkezli satış afişi Empire Films'in yanı sıra gemideki Millennium, Hollywood Reporter’u da açığa çıkarabilir.

Cannes'da satışlar başladı, asıl yönetmen Isaac Florentine bir kez daha dümende ve yakında açıklanacak bir alçıyla birlikte.

New York'ta uluslararası yeraltı dövüşü turnuvalarının zengin dünyasında geçen Undisputed serisi, karakterlerin film serisindeki yolculuğunu sürdürecek. Hikaye, dünyanın en büyük ve en prestijli yer altı dövüşü turnuvasına katılma fırsatını yakalayan, şartlı tahliyede Rus bir cezaevi savaşçısı olan Yuri Boyka'nın (filmlerde Adkins tarafından oynanan) kendi kendini keşfetme yolculuğunu takip ediyor. Tartışmasız, kazançlı ve karmaşık çetesiz savaş halkalarını açığa çıkaran Tartışmasız, genişlemeci bir uluslararası suç örgütünün mikro kozmosunu ortaya çıkaracak ve içindeki herkesi birbirine bağlayacak; Katılanlar örgütler, korurlar, araştırırlar ve para toplarlar. Bu her eylemin bir sonucu olduğu bir dünya.

Şov, Yariv Lerner ( Hellboy , The Expendables , Rambo) tarafından seri geliştiricileri Rouslan Ovtcharoff ( The Expendables , The Mechanic , Criminal ) ve Benjamin Jackendoff ( Black Eyed Peas Present: Güneşin Ustaları: Zombie Chronicles ) ile gerçekleştirilecek. Empire'ın kurucusu Sean O'Kelly ( Gun Shy , Şam Kapağı , Demir Gökyüzü ) ve Marc Bikindou ( Kırılma Noktası , Aslanların Denisi , Swelter ) ile birlikte.

Prodüksiyon Mart 2020'den itibaren Bulgaristan'daki NuBoyana stüdyolarında çekimlere başlıyor.

O'Kelly, “ Tartışmasız TV dizisinin etrafında muazzam bir vızıltı ve satış öncesi ilgi oldu , alıcılar geniş ticari çekiciliğini fark etmeleri için hızlıca” dedi. “Bugün çalışan en özgün ve yetenekli yönetmenlerden biri olan Isaac Florentine , dünyadaki tartışmasız hayranların sevdiği ve beklediği aynı perçinleme, yüksek oktanlı aksiyon deneyimini sunacağından emin olacak .”

Nisan 2016'dan bu yana, tartışmasız franchise 1,2 milyardan fazla kez izlendi. 2017 Şangay Film Festivali'nde, Boyka Undisputed 4 En İyi Dövüş Ödülünü, Adkins ise Yuri Boyka'yı canlandırmasıyla Jackie Chan En İyi Aksiyon Filmi Aktör Ödülü'nü kazandı.
Florentine, "Ana Amerikan izleyicisinin nihayet Yuri Boyka'nın karakterini keşfetmesini ve onun gibi dünyanın geri kalanında çok sevileceğini umuyorum" dedi.
Eklendi Lerner: "NuBoyana stüdyoları tüm tartışmasız filmlere ev sahipliği yaptı ve diziye aynı eşsiz üretim değerini sunmaktan heyecan duyuyoruz."

KAYNAK: HollywoodReporter

boyka 5, boyka 5 2020, boyka mart 2020, boyka 5 çıkacak mı?, boyka 5 çıkıyor, Undisputed 5, undisputed 2020, undisputed 5 çıkacak mı?, yur, boyka, yuri boyka çıkacak mı?, yuri boyka çıkıyor mu?, yuri boyka 5, yenilmez 5, yenilmez 5 çıkacak mı?, yenilmez 5 ne zaman çıkacak?
 
Üst Alt