KAT. KURALI Yabancı Dilde Makale Alım ve Satımlarında Zorunlu Taban Fiyat Uygulaması!

Durum
Konu ilgili moderatör tarafından kapatılmıştır.

Fekeli

Entrepreneur
olwα.ɴeт
Üyelik Tarihi
7 Mayıs 2019
Mesajlar
605
Beğeniler
312
Puanı
91
Ticaret: 0 / 0 / 0
Merhaba,

Yabancı dillerde makale yazan arkadaşlar için taban fiyat uygulamasını güncel kur rakamlarının yüksek olmasıyla ve satıcı kişilerin mağdur duruma düşmemesi sebebiyle, yabancı dil makalelerde taban fiyat 100 kelimesi 4 TL ve katları olarak güncellenmiştir.

Makale siparişi verirken yada yazarken; “100 kelime ve katları” olarak ücretlendirme yapılması zorunludur!
Üyeler, bu ücretlendirmeleri sunduğu hizmete göre, artırmakta özgürdür. Lakin, altı ücretlendirmeler yasaklanmıştır.(Alinan siparişin büyüklüğüne göre, maksimum yapılabilecek indirim oranı %15’dir.)

Bu Kuralın Getirileri Nelerdir?
• Bu kural sayesinde, tüm makale yazarları ve ekipleri daha iyi gelir elde edebilecektir.
• Bir çok üye; gizliden ve ya açıktan teklif vererek çok düşük ücretlere icerik üretip, haksız kazanç elde etmektedir. Bunun önüne geçilecektir.
• Serbest Piyasa kavramını, kendine göre şekillendiren ve makale ticaretlerinde düşüşe neden olan kişiler engellenmiş olacaktır.
• Makale konusunda ki yazarlar, sundukları hizmeti bu bağlamda tekrar gözden geçirecek, sipariş verenler, yüksek ücret vereceği için; daha iyi bir ayrım yapacaktır.

1 kez ihlal eden üyeler uyarılır, devam ettiren üyeler için yöneticiler insiyatifinde 3 gün ila 10 gün arasıyla forumdan uzaklaştırılır.
 
Durum
Konu ilgili moderatör tarafından kapatılmıştır.
Üst Alt