WordPress Warning: Cannot Modify Header Information Hatası Çözümü

Alpagu

Ne mutlu Türküm diyene!
Administrator
Üyelik Tarihi
8 Ağustos 2020
Mesajlar
180
Beğeniler
76
Puanı
11
Ticaret: 0 / 0 / 0
WordPress Warning: Cannot Modify Header Information Hatası Çözümü
Cannot Modify Header Information hatasının ortaya çıkışının çok basit olması kadar çözümü de bir hayli basittir. Ancak WordPress üzerinde yaşadığımız sıkıntılar, kaynak eksikliğinden dolayı kolaylıkla halledilemez, çözümü bulunamaz.

WordPress sitenize girmek istediğinizde eğer Warning: Cannot modify header information – headers already sent by şeklinde başlayan bir hata ile karşılaşıyorsanız, bu sorunun muhtemel çözümü WordPress dosyaları içinde bulunan wp-config.php dosyasındaki istemeden bırakılmış boşluklardır.

Öncelikle sunucunuza FTP üzerinden bağlanın ve wp-config.php dosyasını, sıklıkla kullandığınız bir metin editörü aracılığıyla açın. wp-config.php dosyası <?php kodu ile başlar ve ?> kodu ile biter. Bu kodlar php’nin temel başlangıç ve bitiş kodlarıdır. Eğer bu kodlardan önce ve sonra boşluk oluşursa WordPress hemen yukarıdaki hatayı verecektir. Belirttiğim alanlarda bir satır boşluk bile varsa, bu boşlukları ve satırları silin. Dosyanızı kaydettiğinizde sorununuz muhtemelen çözülmüş olacaktır.
 
Üst Alt