[ÜCRETSİZ] İnstagram İstediğiniz Kullanıcı Adını Alın !

Profesör

Ben yokken rüzgаrım eser o dа size yeter.
Kategori Moderatörü
Üyelik Tarihi
12 Mayıs 2019
Mesajlar
57
Beğeniler
20
Puanı
11
Ticaret: 0 / 0 / 0
Merhabalar , bugün sizlere instagramda forum doldurarak istediğiniz kullanıcı adını alma yöntemini göstereceğim.Önemli Not 1 ; Almak istediğiniz kullanıcı aktif ise bu yöntemin olma şansı düşüktür çünkü aktif kullanılan bir hesabı almak istediğinizde instagram bu duruma izin vermez.

Önemli Not 2 ; Kullanıcı adını almak sabır gerektirir , başvurduğunuz anda cevap alacağınızı düşünüyorsanız yanılıyorsunuz.Bu işlem 1 Haftadan 2 Aya kadar uzayabilir.

Başkasına ait kullanıcı adını alma yöntemi
- ANLATIM -

1- https://help.instagram.com/contact/1...ef=faq_content İnstagram Yardım Merkezi'ndeki Bu Forma Giriyoruz.

2- Kullanıcı adlarıyla ilgili bir sorum var (ör. "http://www.instagram.com/nurullahtrkglu" adresine sahip hesabın kullandığı "nurullahtrkglu" gibi) > Talebim bir ticari hesap için > Bu kullanıcı adını bir başkası kullanıyor ve bu internet adresini ziyaret ettiğimde içeriklerini görebiliyorum > Ticari marka haklarımın ihlaliyle ilgili şikayette bulunmak istiyorum..
3-Adım 2 yi başarılı bir şekilde geçtikten sonra bu forma otomatik geldiyseniz doğru yoldasınız.

4- Ticari marka haklarımı ihlal ettiğini düşündüğüm bir içerik buldum > Ticari marka şikayetime devam et |

Yol 1 : İletişim bilgilerinizi girin > Ben veya kuruluşum (formu doldurun) |

Yol 2 : Ticari marka bilgilerinizi girin (formu doldurun)

Yol 3 : Şikayet etmek istediğiniz içeriği belirtin > kullanıcı adı > https://instagram.com/nurullahtrkglu> Bir kullanıcı adını üzerime almak istiyorum > Lütfen üzerinize almak istediğiniz kullanıcı adını onaylayın (nurullahtrkglu). > Varsa, lütfen kullanıcı adının verilmesini istediğiniz hesabın internet bağlantı adresini (URL) verin (https://instagram.com/hesaplinki) > Talep ettiğiniz kullanıcı adını kullanan hesabın kaldırılmasını da istiyor musunuz? ( İsteğe bağlı evet veya hayır ) > Lütfen bu içeriğin ticari marka haklarınızı nasıl ihlal ettiğini açıklayın.

( Merhaba Değerli İnstagram Ekibi. Bir Hesabın Ticari Markamın Adını Kullanırken Gördüm Ve O Kullanıcı Adını Üzerime Almak İçin Size Başvurdum. Lütfen Aşağıda Belirttiğim Belgeyi Gözönünde Bulundurarak Kullanıcı Adını Bana Verin.)

5- Beyan > Beyanı onayla > Kabul ediyor musunuz (evet) > Elektronik İmza (Nüfus cüzdanında yazan adınız soyadınız) > Gönder

Hak sahibinin adını, sizin e-posta adresinizi ve şikayetinizin içeriğini şikayet ettiğiniz içeriği paylaşan kişiye genellikle verdiğimizi lütfen unutmayın. Bu kişi verdiğiniz bilgiler üzerinden sizinle iletişime geçebilir. Bu nedenle, genel kullanıma yönelik geçerli bir iş e-posta adresi vermeyi tercih edebilirsiniz.

- Önemli Kısımlar -

- Almak istediğiniz kullanıcı adı üzerine site oluşturursanız alma oranınız artar. (Açıklama olarak siteyi belirtmeyi unutmayınız.)

- Alacağınız hesap illaki "Ticari Hesap" olmak zorunda değildir.

- Alacağınız hesap (örn:mavirenk) / Örneğe benzer hesabınız varsa (örn:mavirenk_) ve o hesaptan takipçişi yüksekse alma şansınız %60 artar.

- Forumu kendinize göre güzelce ve ayrıntılı doldurmanız gerek.

- Yolladığınız tickete cevap süresi 1 hafta ila 2 ay içerisinde değişebilir.

- Eğer işletme seçiyorsanız , işletme hesabınızın belgesini "Dosya Eki" kısmından göndermeniz gerektir.


Yazı alıntılınan arkadaş instagram ; instagram.com/aspetbiebs


Kaynak : https://royaltakipci.com/blog/instag...-adini-yontemi

Örnek Hesap ismi ;

 
Üst Alt