Twitteri Hacklemekle Suçlanan Çocuğun Yargılanması Sırasında Inanılmaz Şeyler Oldu

sirdogukan

olwα.ɴeт
Üyelik Tarihi
5 Aralık 2020
Mesajlar
298
Beğeniler
0
Puanı
3
Ticaret: 0 / 0 / 0
images-2-500x303.jpeg

Tanınmış Twitter hesaplarını hacklemekle suçlanan Floridalı bir gencin çevrimiçi duruşması, Çarşamba günü, isimlerini gizleyen kullanıcıların rap müziği ve "Kötü içerikli" videolarıyla kesintiye uğradı.

Kesintiler – bir ekran paylaşan ve bir "Kötü İçerikli" videosuyla duruşmayı devralan bir kullanıcı da dahil olmak üzere – Hillsborough İlçe Hakimi Christopher C. Nash, 17 yaşındaki Graham Ivan Clark için oturumu geçici olarak durdurmaya zorladı.

Nash duruşmayı yeniden açtı, ancak kullanıcılar rahatsızlıklarına devam etti. Nihayetinde, Cuma günü tutuklandığında Clark’ın 725.000 $ olarak belirlenen kefaletini düşürmeyi reddetti.
Tampa Bay Times’ın bildirdiğine göre savcılar, Clark’ın ünlülerin ve politikacıların hesaplarını hackleyen ve hesaplarından Bitcoin ödemeleri isteyen tweetler gönderen planın beyni olduğunu iddia ediyor.

Clark’ın avukatı David Weisbrok, müvekkilinin hırsızlıkla suçlandığı miktarın altı katı kefaletin ödenmesinin makul olmadığını savundu. Gazetenin bildirdiğine göre avukatlar, kontrolünde 3 milyon dolarlık Bitcoin olduğunu söyledi.

Davada iki kişi daha suçlandı. Birleşik Krallık, Bognor Regis’ten 19 yaşındaki Mason Sheppard ve Orlando’dan 22 yaşındaki Nima Fazeli, geçen hafta Kaliforniya federal mahkemesinde ayrı ayrı suçlandılar.

Merabalar Yeniyim bir Forumun Kurallarını bilmiyorum o yüzden o "kötü içerikleri" yazmak istemedim iyi günler okuduğunuz için sağolun.
 
Üst Alt