Twitter Takip Edenleri ve Etmeyenleri Takip Etmenize Yardımcı Olacak Yararlı Araçlar

sirdogukan

olwα.ɴeт
Üyelik Tarihi
5 Aralık 2020
Mesajlar
298
Beğeniler
0
Puanı
3
Ticaret: 0 / 0 / 0
Twitter, son yıllarda sosyal medya faaliyetlerinin en büyük bir parçası haline geldi. Twitter’ın kaç kişi izleyebileceğinize ilişkin sınırları olduğundan, en iyi kişileri takip ettiğinizden emin olmak istersiniz.
İzlemenize izin verilen hesap sayısı için geçerli sınır 5000’dir. Eğlenmek için Twitter’da iseniz, muhtemelen 5000’den fazla kişiyi takip etmiyorsanız bu sınırlar sizin için çok şey ifade etmiyor demektir. Sizi takip eden kullanıcılardan yüzde on kadar daha fazla hesap takip edebilirsiniz. Yani, 6000 kişi sizi takip ederse, 6600 hesabı takip edebilirsiniz.
Etkin olmayan, sizi takip etmeyen veya her gün çok miktarda tweet gönderen ve Twitter özet akışınızı dağıtmayanların Twitter takipçilerini etkin bir şekilde temizlemenize yardımcı olan çeşitli araçlar vardır. En iyi araçlar aşağıdakileri hızlı ve kolay bir şekilde yapmanıza yardımcı olacaktır:
  • Takip etmediğiniz kişileri geri takip etmeye
  • Etkin olmayanlara dikkat etmeye
  • Erişiminizi geliştirmek için takip etmek isteyebileceğiniz kişilerin listesini verir
1. Circleboom
Twitter yönetimi için popüler bir uygulamadır. Takip etmeyenleri ve takibi bırakanları gösterir. Ayrıca, sahte hesaplar, spam gönderenler, blasterler ve mesela resimsiz olanlar gibi karışıklığa neden olan diğer hesapları da bulur.
Bu araç, diğer kişilerin takipçilerine erişim sağlayarak tüm istenmeyen hesapları temizledikten sonra Twitter listenizi oluşturmanıza yardımcı olur. Listeyi kontrol edebilir ve Twitter hedeflerinizde size yardımcı olabilecek kişileri arayabilirsiniz.
Circleboom’un maliyeti, takip etmeyen seçenekler sunan diğer araçlarla karşılaştırıldığında yolun ortasında görünüyor. Ücretsiz, pro ve çoklu paket sürümleri vardır. Profesyoneller ayda 11 dolar, çoklu paket planı ise 33 dolar. Ancak, bu iki seviyenin yıllık% 60’a varan oranlarda ödenmesi için büyük indirimler var.
2. Unfollower Stats
özellikle aktif olmayan veya sizi geri takip etmeyenleri takip etmek için tasarlanmış temel bir araçtır. Spam gönderenler ve e-postalar gibi diğer hesapları bulmaz. Listenizi oluşturmayı denemeniz için tek bir yol sunar: Trend olan Twitter konularının listesi. İlgili bazı sorunları bulun ve listeniz için diğer benzer fikirli kişileri bulmak için onlara tweet atmanızı sağlar.
Araç, bu listedeki diğerlerine göre çok sağlam değildir, ancak fiyatı kontrol ettiğinizde bu önemli olmayabilir. Bu araç her zaman ücretsizdir. Sitede reklamlar var, ancak onlara 5 dolarlık bir bağışta bulunursanız, reklamları hesabınızdan sonsuza kadar kaldıracaklar.
3. Tweepi
spam gönderenler, blasterler ve maviler de dahil olmak üzere listenizdeki gereksiz Twitter hesaplarının hepsinden sonra gelir. Bu, etkin bir şekilde etkileşimde bulunmak isteyen aktif kullanıcılar için Twitter’ı yönlendirir ve izler. Ayrıca, takip etmek isteyebileceğiniz diğer hesapları sunmak için hesabınızın hashtag’lerini izler.
Maliyete göre, bu biraz daha pahalı. Nispeten sağlam bir ücretsiz sürümü var, ancak daha fazla seçenek isterseniz, Platin için aylık ($ 129 yıllık) veya ayda 24.99 $ (ayda 249 $) ayda 12,99 $.
4. Audiense
Twitter takip etmeyenlerin ve etkin olmayan hesapların kitlesel olarak takibini sağlar. Kaldırmak isteyebileceğiniz diğer hesap türlerinden bahsetmez. Program, ilgili potansiyel takipçileri arayarak ve rakiplerinizi ve alandaki diğer kişileri analiz ederek listenizi oluşturmanıza yardımcı olur. Ücretsiz bir modeli var ve bazı planlar ayda birkaç yüz dolar.
5. Kim Sildi
ücretsiz bir araçtır. Takibi bırakanları, Takip etmeyenleri , Yeni takipçileri takip etmediklerinizi ve karşılıklı takipleri size gösterir. Ücretsiz bir araçtır, hizmetlerinin karşılığında bağış talep etmektedirler.
Twitter, sosyal ağ veya iş pazarlama planınızın ayrılmaz bir parçasıysa, bu araçlardan birine bakmalısınız. Takip ettiğiniz 5000 hesap numarasına yaklaşıyorsanız, takipçilerinizin listesini düzenli ve temiz tutmaya başlamanıza yardımcı olacaklardır.
 
Üst Alt