Twitter Hassas İçerik Ayarları Sorunu

sirdogukan

olwα.ɴeт
Üyelik Tarihi
5 Aralık 2020
Mesajlar
298
Beğeniler
0
Puanı
3
Ticaret: 0 / 0 / 0
410

Akıllı cihazınızda ya da tabletinizde vakit geçirirken bazı paylaşımların engellemesi ile karşılaşabilirsiniz. Karşınıza hassas içerikle alakalı olarak; “Bu Tweet hassas içerik barındırıyor olabilir” şeklinde uyarı mesajı çıkabilir. Sizde akıllı cihazınızda ya da tabletinizde vakit geçirirken karşınıza hassas içerikle alakalı yazı çıkıyorsa bu sorunun çözümünden bahsedeceğiz.

Eğer siz de bu sorunu yaşıyorsanız ve görüntülemek istiyorsanız yapmanız gereken, hassas medya seçimini değiştirmek olacaktır. Bu ayarı değiştirmek için de Ayarlarınızdan Gizlilik ve Güvenlik alanında bulunan Güvenlik alanından ayarı değiştirebilirsiniz. Daha detaylı anlatım istiyorsanız aşağıda olan adımları takip edebilirsiniz.

411

Hassas İçerik Medya Ayarını Nasıl Değiştirebilirim?
Twitter üzerinden bazı tweetlerde hassas içerik ayarı karşınıza çıkmaktadır. Eğer siz de hassas içerik ayarını değiştirmek istiyorsanız ilk olarak Profilinize geçiş yapın. Daha sonra Ayarlar ve Gizlilik alanını seçin. Ardından gizlilik ve güvenlik alanına tıklayın. Bu adımlar sonrası son işlemi yaptıktan sonra hassas içerik ayarınızı açmış olacaksınız

Yukarıda olan adımlardan yararlanamadıysanız
hassas içerik ayarını değiştirebilirsiniz. Bu adımları uyguladıktan sonra bu ayarı değiştirmek için twitter üzerinden ‘Tweet medya içeriği’ alanına tıklayarak, karşınıza çıkan yerde, Hassas İçeriğe Sahip Medyaları Görüntüle kutucuğuna tıklayarak hassas içeriğe sahip gizlenmiş içerikleri artık görebilirsiniz. Kısa olan bu adımları takip ederek bazı kullanıcılar tarafından oluşturulan hassas içerik sorununu aktif hale getirerek karşınıza çıkan tweetlerde hassas içerik yazısını görmezsiniz.
 
Üst Alt