Titanik 2 2022 Yılında Serüvenine Devam Edecek

Fekeli

Entrepreneur
olwα.ɴeт
Üyelik Tarihi
7 Mayıs 2019
Mesajlar
605
Beğeniler
312
Puanı
91
Ticaret: 0 / 0 / 0
titanik 2 - 2020.jpg

Şüphesiz Titanik'in yolculuğu olarak bilinen kibirin gerçek yaşam benzetmesine aşinasınız. Kısacası, batmaz olduğunu düşündüğümüz bir gemi inşa ettik, sonra battı . Ve sonra hepimiz Job gibi alçakgönüllülük hakkında değerli bir ders öğrendik ve hayatlarımıza devam ettik. Demek istediğimiz, aynı şeyi tekrar yapıyoruz.

Titanik II, gerçekten adlandırılan şeydir, 2022 yılında yelken açtığı gidiyor, raporlar USA Today . Ve hayır, bu James Cameron filminin devamı için viral pazarlama değil . Bu, Blue Star Line'ın 500 milyon dolar harcadığı ve projenin ilk duyurulduğu 2012 yılından bu yana planladığı gerçek bir şey. Mali bir anlaşmazlık üzerinde birkaç yıl bekletildi, ancak neyse ki kaderi yakın gelecekte cezbetmeye devam ediyor.

Titanic II'nin geçici olarak Davy Jones'un Soyunma Dolabında saklanan kabin düzeniyle aynı olacağı ve neredeyse orijinali tam olarak 2.400 yolcu ve 900 mürettebat üyesi taşıyacağı bildirildi. Bunun üzerine, ilk yolculuğu Dubai'den Southampton'a, İngiltere'ye, sonra New York'a doğru yola çıkacak ve sonuçta çok popüler olan ve 12 Nisan 1922'de ünlü bir buzdağına çarpan orijinalle aynı yolu seçecek. Yolculuk iki hafta sürecek. Bundan sonra, bir dizi küresel rotaya yelken açacak.

Özellikle, modern navigasyon (ve buzdağı önleme) teknolojisine sahip olacak.

Blue Star Line Başkanı Clive Palmer MSN'e , korkunç denizin siren çağrısına dokunarak değinmediğini açıklayan “Gemi, Southampton'dan New York'a yolcu taşıyan orijinal yolculuğu takip edecek ,” ama aynı zamanda dünyayı dolaşacak, insanlara ilham verecek ve büyüleyecek. ziyaret ettiği her limanda rakipsiz ilgi, entrika ve gizemi çekiyor. ”

Birincisi Kuzey İrlanda, Belfast'ta çekilirken, yeni serüvene Çin'de devam edilecek.
 
Üst Alt