TikTok'ta Dublaj Nasıl Yapılır?

sirdogukan

olwα.ɴeт
Üyelik Tarihi
5 Aralık 2020
Mesajlar
298
Beğeniler
0
Puanı
3
Ticaret: 0 / 0 / 0
3436Tik Tok dublaj nasıl yapılıyor? TikTok dublaj videosu nasıl çekilir? TikTok dublaj seçeneği nasıl kullanılıyor?

Tik Tok
uygulamasında dublaj yaparak eğlenceli videolar oluşturmak için aşağıdaki adımları takip etmeniz yeterli olacaktır. Dublaj yapacağınız replikleri bir kaç kez tekrar ederseniz çok daha eğlenceli ve gerçekçi dublajlar ortaya çıkacaktır. Video dublaj işlemi yapmadan önce uygun ses seçimi daha profesyonel videolar oluşturmanızda etkili olacaktır. TikTok şarkılara nasıl dublaj yapılıyor? TikTok kayıtlı ses ile dublaj yapma nasıl yapılır? TikTok dublaj özelliği nereden açılıyor?

Tik Tok dublaj yapmak için adımları takip edeblirsiniz;

– Uygulamaya giriş yapıyoruz
– Alt kısımda bulunan artı ( + ) simgesine tıklıyoruz
– Karşımıza video ekranı çıkıyor
– Burada üst kısımdan Bir Ses Seçin seçeneğini ile dublaj yapacağımız ses dosyasını kayıtlı seslerden aratıp bulabilirsiniz.
– Ekran sağ kısmından ekran parlaklığı ve efektleri seçebilir ve video görüntüsünü özelleştirebiliriz
– Son olarak ekran alt orta kısmında bulunan Kamera simgesine basılı tutarak dublaj çekme işlemini baştabiliriz. Parmağımızı çektiğimizde video kayıt işlemi bitmiş olacaktır. Ses ile dudak hareketlerinin doğru oturması kaliteli bir çekim için önemlidir.
– Dublaj çekimi bitince ileri seçeneği ile video başlığı ve etiketleri giriyoruz. Artık tek yapmamız gereken kayıt ettiğimiz video formatını yayınlamak olacaktır.
 
Üst Alt