TikTok Videoyu Tersten Oynatma Özelliği Nasıl Kullanılır?

sirdogukan

olwα.ɴeт
Üyelik Tarihi
5 Aralık 2020
Mesajlar
298
Beğeniler
0
Puanı
3
Ticaret: 0 / 0 / 0
Tik Tok Video tersten oynat özelliği nasıl kullanılıyor? TikTok tersten oynat nasıl yapılıyor? TikTok tersten oynatılan videolar nasıl çekilir? TikTok görüntüyü tersten oynatma nasıl yapılıyor?

Popüler kısa video paylaşım uygulaması TikTok yeni özellikleri ve eski popüler özellikleri ile gündeme gelmeye devam ediyor. Takipçilerimizin TikTok tersten oynat özelliği hakkında sorduğu sorulara bu makalemizde cevap vermek isteriz. TikTok tersten oynat özelliği ilgi çekici video oluşturmak için kullanılıyor. Çok farklı videolar çekilebilen TikTok tersten oynat özelliğini daha önce denemediniz mi? Bu özellik sayesinde çekilmiş ve oldukça yaratıcı videolar var.

TikTok video tersten oynatma özelliğini kullanabilmeniz için öncelikle video çekmeniz gerekiyor. Daha sonra gerekli ayarları yaparak video yapılandırması ile tersten oynat özelliği aktif edebilirsiniz.


Tik Tok Video tersten oynat özelliği nasıl kullanılıyor?

→ İlk olarak 15sn uzunluğunda bir video çekiyoruz. ( Tersten oynat özelliğini kullanacağımızdan hareketli bir video daha eğlenceli olacaktır )

→ Video çekim işlemi bittiğinde ekranın sol alt köşesindeki Saat Simgesine tıklıyoruz

→ Ekrana efektler gelecektir. Zaman Efektleri seçeneğini seçiyoruz.

→ Ters Çevirilmiş seçeneğini tıkladığımızda artık video tersten oynatılacaktır. Sağ üst köşeden Kaydet diyoruz ve videomuz hazır hale geliyor.

TikTok videolarını tersten oynatma konusunda yaşadığınız sorunları bize soru sor platformundan iletebilirsiniz.
 
Konu sahibi tarafından düzenlendi:
Üst Alt