Site Satışı Kuralları ve Örnek Şablon

Durum
Konu ilgili moderatör tarafından kapatılmıştır.

Alpagu

Ne mutlu Türküm diyene!
Administrator
Üyelik Tarihi
8 Ağustos 2020
Mesajlar
180
Beğeniler
76
Puanı
11
Ticaret: 0 / 0 / 0
Sitenizi satılığa çıkarırken aşağıdaki şablona uymanız gerekmektedir. Bu şablona uymayan kişilerin, konuları uyarılmadan silinecektir. Tekrarı halinde 1 gün uzaklaştırılacaktır.


Site adresi (***** ve +18 içerik varsa özel mesaj ile verilecektir yazılacaktır. Site ismini konuda belirtmek yada konuya yazmamak konu sahibinin insiyatifindedir. )
Site için istenen fiyat (Açık arttırmaysa başlangıç fiyatı):
Sitenin aylık getirisi:
Sitenin açılış tarihi:
Kategori, sitenin içeriği nedir:
Günlük hit sayısı:
Ziyaretçi kaynağı: ( örn: %90 google - %10 yandex )
Domainin yaşı ve Pagerank değeri:
Site tüm içeriği birlikte mi satılık, sınırlama var ise neler:
Hosting dahil midir:
Banlı olduğu sponsor var mı:
Banlı olduğu arama motoru var mı:
Kullanılan yazılımın lisansı satışa dahil mi:
Yazılım lisans sonlanma zamanı:
Sitenin satışında herhangi hukuki bir problem var mı, telif hakkı vb..:

Site Satış başlıkları altında ( satıcıya yönelik ticareti baltalama/karalama vb tarzında yorumlar yazılamaz. Bu kurala uymayan üyeler, Site Satış kategorisiyle ilişkisi kesilecektir. )

Satış başlıklarını yukarıda tutmak adına attığınız ( satış günceldir, güncel, satış devam ediyor vb ) postlar silinecektir.

Satıcı 1 $'a da satabilir 10.000 $ satabilir. (Konu altlarına satışı zedeleyici yorumlar atılması ve tartışmaya yönelik yorumlara sebebiyet olması durumunda üye 3 gün ban cezası alacaktır.)

Teklif usulü ve açık arttırma ile hiçbir şekilde Site Satış 'ı yapılamaz. ( Açık arttırma, teklif vb şekilde site satışları yasaktır. ) Bu tarz konular moderatörler tarafından silinecektir.
Tekrar 2. bir konu açmamanız ile birlikte, özel mesaj yoluyla teklif verilemez/satışı yapılamaz. Tespiti halinde forumdan uzaklaştırılırsınız.

Site Satışı, Bölümün adından da anlaşılacağı için satış kategorisi! Piyasa araştırması, siz olsaydınız ne kadar verirdiniz, şöyle yapsam böyle olur mu vs. tarzı satış amacı taşımayan konular uyarılmaksızın kilitlenecektir.

.TR uzantılı domainlerin hepsinin alımı satımı yasaktır. Forumda satışı tespit edilen arkadaşlar forumdan uzaklaştırma cezası alacaktır.

Site adresleri özel mesajla verilebilmekle birlikte; talep edilen özel mesajlar için asla ücret istenilemez. (5 Lira yollayanlara PM atacağım gibi.) aksi durumlarda 1 haftadan az olmamak kaydı ile ceza alacaktır.

Başka bir forumdaki satış elikaya.com'de satılan ürünü ilgilendirmemektedir. Konuya başka bir forumdaki veya sitedeki satış linkini ekleyenlerin, satış konusu silinecektir.
 
Durum
Konu ilgili moderatör tarafından kapatılmıştır.
Üst Alt