Samsung Cihazlarda Donanım Kimliği Eksik Hatasının Çözümü

sdkbyrm

olwα.ɴeт
Üyelik Tarihi
23 Aralık 2020
Mesajlar
813
Beğeniler
1
Puanı
3
Ticaret: 0 / 0 / 0
ayrac.jpg

Özellikle USB Hata modunu aktif ettikten sonra bu hatayı alıyorsanız ve pc den telefonunuzun hafızasına giremiyorsanız şimdi anlatacağımız işlemleri uygulayarak bu sorunu kolayca çözebilirsiniz.

Bu çözüm sadece Samsung Cihazlar için geçerlidir.

Hata'nın Ekran Görüntüsü :

2prtzk1.jpg


Hatanın Çözümü :

1. Bilgisayarınızdan Aygıt yöneticisine giriş yapın ve "Evrensel seri Veri Yolu Denetleyicileri" dizininin altında yer alan "Samsung Mobile USB Composite Device" 'nin üzerine sağ tıklayıp "Kaldır diyin.

vqktaa.jpg


2. Kaldırma işlemini gerçekleştirdikten sonra "Donanım değişikliklerini tara" simgesine tıklayın ve sürücüleri yeniden kendi kendisine bulup yüklemesini bekleyin bu arada USB Kablosunu çıkarıp yeniden takın.

15mkxg2.jpg


3. Sürücüler otomatikmen tekrar yüklendikten sonra muhtemelen aşağıdaki gibi bir ekranla karşılaşacaksınız.

zwc6si.jpg


4. Sevgili ziyaretçi kayıt olmadan linkleri göremezsin, kayıt olmak için buraya tıkla.] Samsung MTP sürücüsünü indirin ve çalıştırın.

5. Aşağıdaki gibi uyarı alırsanız, "Evet sürücü yazılımını yine de yükle" seçeneğine tıklayın ve bikaç saniye bekleyin. Biraz bekledikten sonra yükleme işleminin tamamlandığı bir pencere gelecek ona ok diyin ve kapatın.

r8fkb6.jpg


6. Sürücüleri yükledikten sonra aşağıdaki gibi sürücünün başarı ile yüklendiği gibi bir bilgilendirme penceresi gelecektir ve sorun çözülecektir.

35d2l9e.jpg


1zw2ols.jpg


Not : Anlatım Windows 7 için hazırlanmıştır, farklı işletim sistemlerinde aşamalarda farklılıklar olabilir.
 
Üst Alt