Promosyon kodları (kuponlar) hakkında

Fekeli

Entrepreneur
olwα.ɴeт
Üyelik Tarihi
7 Mayıs 2019
Mesajlar
605
Beğeniler
312
Puanı
91
Ticaret: 0 / 0 / 0
Promosyon kodları (kupon olarak da bilinir) reklamverenlerin hesabına eklenen bir kredidir. Promosyon kodu istemenin belirli bir yolu yoktur ancak Google ve iş ortakları bazı tekliflerin parçası olarak zaman zaman promosyon kodları verebilir.
Bu makale, promosyon kodlarına ilişkin kriterleri ve çeşitli ödeme ayarlarıyla nasıl kullanıldıklarını açıklamaktadır.
Teklif kriteri
Çoğu teklif bir hesabın kredilendirilmesi için belirli kriterlerin karşılanmasını gerektirir ve genellikle yeni hesap sahibi reklamverenlere yöneliktir. Sunulan teklife ilişkin ayrıntıları anlamak için promosyon kodunun şartlarını inceleyin.
Örneğin, "25 TL harcayın, 50 TL promosyon kazanın" şeklinde bir başlangıç teklifi sunulabilir. 50 TL değerindeki krediyi almak için hesabınızı oluşturduktan sonraki 14 gün içinde promosyon kodunu girmeniz ve ardından hesabınızda en az 25 TL değerinde tıklama almanız gerekir. 25 TL harcandıktan sonra, 50 TL tutarındaki kredi 31 gün içinde hesabınıza yansıtılır.
Not
Yalnızca kod girildikten sonra harcanan tutar dikkate alınır. 25 TL'lik tutar kod girilmeden önce harcanırsa, bu harcama teklif için geçerli olmaz.
Krediden yararlanabilmeniz için hesabınızda fatura ayrıntılarının da girilmiş olması gerekir. Promosyon kredisinin yalnızca reklam faaliyetleri için geçerli olduğunu da unutmayın. Kredinin tamamını harcamadan önce hesabınızı iptal ederseniz, kalan tutar geri ödenmez.
 
Üst Alt