Pinterest'te içerik oluşturucular için yeni araçlar ve kaynaklar tanıtımı

Fekeli

Entrepreneur
olwα.ɴeт
Üyelik Tarihi
7 Mayıs 2019
Mesajlar
605
Beğeniler
312
Puanı
91
Ticaret: 0 / 0 / 0
İnsanlar, coronavirüs pandemisi sırasında “yeni normal” yaşam tarzına uyum sağlamalarına yardımcı olmak için ilham verici içerik bulmak için Pinterest'e her zamankinden daha fazla yöneliyorlar. İçerik oluşturucular ve işletmeler her zaman Pinterest topluluğunun kalbinde yer alırlar ve içeriklerini nasıl ayrı ayrı yaşayacakları, aileye bakacakları, uzaktan çalışacakları, içeride egzersiz yapacakları, zihinsel olarak sağlıklı kaldıkları veya sadece göz atmaları gibi içeriklerini zamanında ve yaratıcı fikirlere göre uyarlayarak yanıt verirler. olumlu görüntüler. Pinterest içerik oluşturucularını desteklemek için, bugün yeni yaratıcı uzmanlık ortaklarını duyuruyoruz, yeni içerik oluşturucu markaları sunuyoruz ve içerik oluşturucular ile küçük ve orta ölçekli işletmeler için yeni kaynaklar paylaşıyoruz.


1588846388132.png


Yeni içerik üretici uygulamalarıyla olan ortaklıklar
Yardım etmek daha kolay yaratıcıları ve KOBİ'ler, biz ekliyoruz güvenilen yaratıcı özel ortaklarını belirlemek için yapın Adobe Kıvılcım , Üzeri , PicMonkey ve Canva için Pinterest Partners programına . Bunlar, işletme hesaplarından Pin oluşturma, tasarlama, düzenleme ve yayınlama gibi araçlar için güvenilir hizmetlerdir. Bu iş ortakları dikkatle incelenmiş ve geçmiş kayıtları kanıtlanmıştır ve Pinterest'in içerik geliştirmedeki en iyi uygulamalarını sürdürme konusunda uzmandır.

Tanıtımı Pinterest Yaratıcılar
Pinterest'teki içeriklerin can damarı olarak, içerik oluşturucular topluluğumuzun önemli bir parçasıdır. Yeni kaynaklar, araçlar ve ürünler sunmaya devam ederken Pinterest Creators markası için yeni bir görünüm ve his sunuyoruz. Pinterest içerik oluşturucuları etkileyici, yaratıcı ve türünün tek örneğidir ve yeni marka aracılığıyla tanımlanan yeni kaynaklar ve devam eden iletişim, içerik oluşturucuları Pinterest'te büyümelerine yardımcı olacak araçlarla desteklemeyi amaçlamaktadır. Marka, sürekli olarak pozitif, eğlenceli ve kapsayıcı yaratıcılığa ilham veren benzersiz içerik oluşturucu stiliyle geliştirildi. Önümüzdeki haftalarda Pinterest Creators markasının daha fazlasını görmeye başlayacaksınız, ancak buradaki yeni görünüm için bir fikir edinebilirsiniz:

İçerik Üretme Resim ve Video Düzenlemeleriyle Alakalı Gelecek Yeni Uygulamalar

Önümüzdeki haftalarda, içerik oluşturuculara Pinterest'ten bir şeyler öğrenmeleri, geri bildirim sunmaları ve Pinterest'teki erişimlerini artırma konusunda ipuçları elde etmeleri için çevrimiçi destek ve işletme hesapları için kendi hızlarında bir eğitim sunan yeni bir Topluluk başlatıyoruz. Buna ek olarak, ücretsiz e-öğrenme aracımız Pinterest Academy'yi , içerik oluşturucuların araç ve özellik grubumuzdan yararlanmaları için yeni kurslarla genişleteceğiz .
Ayrıca yakın zamanda “ Mavens ” adlı yeni bir video dizisini başlattık ve Gray Malin gibi içerik oluşturucular Pinterest ile oluşturma ve oluşturma deneyimlerini paylaştılar. Önümüzdeki haftalarda yayınlanacak daha fazla videoya göz atın.
 
Üst Alt