Pinterest Wordpress Automatic Sunucuya Resim Yüklemeden Kullanma

Gokhan

olwα.ɴeт
Üyelik Tarihi
28 Eylül 2019
Mesajlar
65
Beğeniler
29
Puanı
11
Ticaret: 0 / 0 / 0
Merhabalar,

Konu bir çok yerde talep edilmiş ve bende bu konu hakkında naçizane yardım etmek istedim.

Wordpress Automatic eklentisinin bize güzel olanlarını saymakla bitiremeyiz lakin bazen bazı şeylerde çok zor anlaşılıyor. Sunucumuz her ne kadar yüksek kalitede olsa da bazen sorunlar çıkartabiliyor. Bu doğrultuda bir çok kişinin resimleri sunucunuza çekmenizi önerse de ben hiç bir çalışmamda yapmıyor ve normalde gidiyor.

Wordpress Automatic eklentisinde resimi direk olarak pinterest üzerinden çekimi aşağıdaki eklenti ve işaretlemeyle devam edebilirsiniz.

images.png

Pinterest Wordpress Automatic eklentisinde kelime eklediğinizde images bölümünde burası " Don't save the image to my server, I will use this free plugin to display the featured image from its source " tık işareti ile aktif ediyoruz.

Daha sonra this free plugin yazan yere tıkladığımız zaman.

featured.png
Yukarıdaki eklenti yerine gideceksiniz ve buradaki ismi kopyalayıp plugin sekmesinden add veya ekle diyerek aratıp bu eklentiyi kurucak ve aktif edeceksiniz. Daha sonra ben her hangi bir ayar yapmıyorum yapmak isteyenler google üzerinden veya forum içerisinde veya konu altında yardım isterlerse diğer arkadaşlar veya bende bulabildikleri mi sizlerle paylaşım yaparım.

Hatamız varsa kusura bakmayınız, ilk defa bir konu açtım yardım etmek amacı ile. İyi kazaclar.
 

fulbaibu

olwα.ɴeт
Üyelik Tarihi
10 Ekim 2019
Mesajlar
50
Beğeniler
11
Puanı
11
Ticaret: 0 / 0 / 0
"resimleri sunucuma kaydet" seçeneğini seçmediğimiz zaman da resimleri sunucuya kaydetmemiş olmuyor muyuz? ayrıca yukarda anlatılan ayarları da yaomak mı gerekiyor?
 
Üst Alt