Pinterest Ekim 2019 Ayı En iyi Trend Kategorileri

Fekeli

Entrepreneur
olwα.ɴeт
Üyelik Tarihi
7 Mayıs 2019
Mesajlar
605
Beğeniler
312
Puanı
91
Ticaret: 0 / 0 / 0
Ekim 2019 için en iyi trendler

Pinners'ın bu ay neler yaptığını görün ve bu bilgileri bir sonraki kampanyanıza ekleyin. Nişanlanmayı, favori sonbahar yiyeceklerine sağlıklı bir dokunuş eklemeyi ve ekstra bir moda ifadesi oluşturmayı düşünüyorlar.

Her yıl, bu ayın orta noktasında, Ekim ile 1 Ocak arasında Pinterest'te angajman fikirlerinin aranmasının ortalama% 40 arttığını görüyoruz . Mükemmel halka için, bu ay yapılan en iyi aramalar , yıllık bazda% 565 (YoY), uzun yastık altlığı halkası (+% 143) ve turkuaz halkaları (% + 208% YY) şeklinde kesintisiz halo nişan yüzüğü . Photoshoot için, bu ayki kazananlar araba nişan fotoğrafları (+ 125 yıllık bazda%), bir karnaval sırasında + 106% ve şaraphane nişan fotoğrafları (+ 122 yıllık bazda%). Daha fazla bilgi için Haber Odamızdaki raporlara göz atmanızı öneriyoruz.

* Bu kısımdan sonraki bölümü, türkçeye çeviriyle detaylıca okuyabilirsiniz. Faydalı olabileceğini düşündüğüm bir konudur. Hayırlı kazançlar dilerim.

Pinners are determined to make crave-worthy food favorites a little healthier this month. The chaffle—a Keto waffle made of only cheese and eggs—is a breakthrough trend right now that didn’t exist a year ago, and is attracting hundreds of thousands of searches. Also rising to the occasion are gluten-free naan bread (+39%) and chia seed water (+55%).

Overstatement

This fall, exaggerated looks are all the rage. Searches for head to toe leather have surged 33% YoY. Pinners are ready to size things up with baggy cardigans (+133% YoY) or down with tiny bags (+70% YoY). And chunky sneakers (+163% YoY) are providing an attractive platform.

Opportunity knocks

Door decor is dominating home trends this month. People are thinking about jazzing up their interiors with bedroom door painting, up a remarkable 1,215% YoY, or closing in on a rustic modern vibe by adding an interior barn door (+50% YoY) or wooden door design (+251% YoY).

The local edition

Australia:
Mini canvas art, with searches up an impressive 2,793% YoY, has Aussies seeing the shrink this month.

Canada: Who’s got spirit? Canadians! They’re sending searches for gin cocktails up 47% YoY.

France: Wok this way: Chinese shrimp noodles, with searches up a stunning 2,180% YoY in France, promise to make weeknight meals easy and delicious.

Germany: German men are taking a cue from their southern neighbors this fall, driving searches for Parisian style (for men) up 903% YoY.

UK: Circle mirrors are all around on UK Pinterest boards, with searches up 36% YoY.

US: Is it a shirt? Is it a jacket? It’s neither, and both. The ever-versatile shacket has captured the attention of US Pinners this month, and buttoned up 239% higher searches YoY.

  • Yiyecek: Favori yiyeceklerin daha sağlıklı versiyonlarını yapmak, daha az tatmin edici olacakları anlamına gelmez. Pinners, yaz bedenlerini kaybetmeden öğlen yemeğine geçmelerine yardımcı olmak için ilham arıyor. Bu trendi sürmek için, fantazi eşleme listenizi ateşleyin ve temel gıdaları pek yaygın olmayan bir bükülme ile düşünün. İnsanlar bu yeni sağlıklı füzyon çılgınlığına uyan yemek tarifleri kazanacaklar.
  • Stil: Bu sezon, Pinners tamamen en abartılı olmaları ile ilgili, bazıları fazladan, kendini söyleyebilir. Onlar vitrin olarak, kafalarını döndüren cesur bir pop ile günlük kıyafetleri güçlendirerek stil gurusu haline gelirler. İlhama ihtiyacınız var mı? Çorapları toplayarak giydirilmiş, bol bir hırka gibi, daha büyük bir ölçekte birbirini tamamlayan stilleri hedeflemeyi düşünün. Burda soğuk parmak yok.
  • Ev Dekorasyonu: Kapılar bir odayı kapattılar, elbette, ama bu ay Pinners için yepyeni bir yaratıcı taraf açıyorlar. Küçük geliştirmelerden büyük yenileme çalışmalarına kadar her şeyi planladıkları için Pinners'ın rüya odası panolarını süslüyorlar. Bu ay nalburdan giderken akılda olun, gerçek bir fikir başlatıcı olun: masalar, oda bölmeler veya hatta sanat kapılar!

Müşterilerinizle rezonansa girebilecek daha fazla eğilimi keşfetmek için Kitle Trendleri aracımıza dalın.
Bizim göz atın Pinfrights raporunu en son Cadılar Bayramı planlama ipuçları için.
 

Mehkut06

olwα.ɴeт
Üyelik Tarihi
14 Ekim 2019
Mesajlar
96
Beğeniler
24
Puanı
11
Ticaret: 0 / 0 / 0
Hocam tamam güzelde kategorilere bakmak lazım. To oranı ne kadar clive kaç dolar
 
Üst Alt