Pinterest Doğrulama Rozeti Nasıl Alınır?

Fekeli

Entrepreneur
olwα.ɴeт
Üyelik Tarihi
7 Mayıs 2019
Mesajlar
605
Beğeniler
312
Puanı
91
Ticaret: 0 / 0 / 0
Pinterest e-ticaret sektöründeki kullanıcılarını düşünerek, sadece satış yapan kullanıcılarına özel Doğrulama Rozeti (verified) diğer adıyla ise ( Doğrulanmış Satıcı Programı ) almak isteyenlere belirli 3 şartı koymaktadır. Bunlar aslında bir e-ticaret işini yapan birey için çok daha basit. Pinterest doğrulama rozeti tamamen ücretsizdir!

İnsanlar Pinterest satın almayı planladıklarında kullanıyorlar, ancak ne satın alacaklarını bilmiyorlar. Ne istediklerine dair kaba bir fikirle başlarlar ve boşlukları doldurmak için Pinterest'i kullanırlar. Bir karara yaklaştıkça, tam olarak istediklerini bulmak için ürün Pinleri ve koleksiyonları gibi alışveriş özelliklerini kullanırlar .

Başvurmak için hesabınızın üç gereksinimi karşılaması gerekir:
  1. Kataloğunuzu bağlayın: Feed'inizi yüklemek , ürünlerinizi Pinterest'e taşımanın en hızlı yoludur.
  2. Pinterest etiketini yükleyin: Bir etiket, Pinterest'ten gelen eylemleri izlemenize yardımcı olur. Sen yükleyebilir etiketimizi veya uyumlu etiket yöneticisini kullanın.
  3. Satıcı Yönergelerimizle tanışın .
BAŞVURU LİNKİ: https://www.pinterest.com/business/verified-merchant/status/

Doğrulanmış Satıcı Programı şu anda ABD'de bulunan satıcılar tarafından kullanılabilir. Bu yılın ilerleyen saatlerinde diğer ülkelerdeki başvuruları kabul etmeye başlayacağız. Bu formu doldurduğunuzda, uluslararası başvuruların ne zaman kullanılabilir olduğunu ilk siz öğreneceksiniz.

 
Üst Alt