Pinterest Bugün Sekmesi adlı özelliği getirdi!

Fekeli

Entrepreneur
olwα.ɴeт
Üyelik Tarihi
7 Mayıs 2019
Mesajlar
605
Beğeniler
312
Puanı
91
Ticaret: 0 / 0 / 0
Pinterestin 24 Mart 2020 güncellemesinde Bugün Sekmesi olarak belirledikleri ve henüz Türkiye için aktif olmayan bir özelliği getirdi :)

Bugün sekmesi yalnızca Android ve iOS'ta kullanılabilir.

1586167218946.png

Bugün Sekmesi Nedir ?

Bugün sekmesi, ilginizi çekebilecek ve gündemde olan fikirlerin bir araya getirildiği bir alandır.
Yeni fikirler görmek için her gün kontrol edin. O konuyla ilgili yüksek kaliteli Pinleri görmek için bir fikre dokunun.
Ev ve ilkbahar sezonu yemek tarifleri fikirleri gösteren Bugün sekmesi ekranı.PİNTEREST TODAY SEKMESİ ÖZELLİĞİ

Bugünlerde hayatın farklı hissettiği hiç bir soru yok. COVID-19'un yayılması dünyanın dört bir yanındaki yaşamları aksatıyor, ancak evde kalarak bu virüsle savaşmak için üzerlerine düşeni yapmaya istekli ve istekli insanları görmek cesaret verici.

İnsanlar yeni bir normale geçtiklerinde, ilham almak için Pinterest'e geliyorlar. Aslında, geçen hafta sonu boyunca, platformumuzda tarihimizin diğer hafta sonlarından daha fazla tasarruf ve arama yaparak dünyanın her zaman en yüksek seviyesini gördük. Ayrıca yemek pişirmeyi planlamak, ders planları ve çocuklar için el sanatları projeleri bulmak ve sebze yetiştirmek için ipuçları gibi kullanım durumlarında da önemli bir artış olmuştur. Ve ABD'de, her zamankinden daha fazla kişi birbirlerine Pim gönderiyor ve fikir paylaşımı yapıyor, Pim Gönderme özelliğimiz aracılığıyla gönderilen mesajlar% 34 arttı.

İnsanların bugün fikirlere ihtiyacı var. Bu yüzden , popüler ve zamanında fikirleri keşfetmeyi kolaylaştıran küratörlü konular ve trend Pimler ile günlük ilham kaynağı olan Bugün sekmesini başlattık . Önümüzdeki haftalarda burada, Dünya Sağlık Örgütü ve Hastalık Kontrol Merkezleri'nden, koronavirüs salgını sırasında el yıkama gibi konularda uzman bilgileri sunacağız. Ayrıca, şu anda özellikle çocuk dostu pişirme fikirleri, kişisel bakım ipuçları, ailenin favori filmleri ve konforlu yemek tarifleri gibi popüler kategorilerde ilham veriyoruz.
Yeni Bugün sekmesi


Her gün yeni fikirler almak için iOS veya Android uygulamanızdan ev feed'inizin üst kısmındaki "Bugün" ü tıklamanız yeterlidir. Öneriler bir avuç konu içerecektir. Pinterest ekibi tarafından önerilen fikirlerle başlayacağız ve gelecekte konuk editörler de sunacağız.
Ev akışı kişiselleştirilmiş öneriler göstermeye devam ederken, Bugün sekmesi dünyada olup bitenlere ve trend olan aramalara dayalı popüler fikirler gösterecektir.


Bölüm GIF


Duygusal refah faaliyetlerini daha erişilebilir hale getirme

Geçtiğimiz birkaç hafta içinde, “sakinleştirici tırnaklar” aramaları iki katına çıktı ve “stres rahatlama” ve “stres tırnakları” üç katına çıktı ve bu nedenle zihinsel sağlık özelliğini herkese açık hale getirmek için web üzerinde şefkatli arama yapmaya başlıyoruz. platformlar. Bu, masaüstü bilgisayarınızdan veya telefonunuzdan "stres giderici" gibi terimler aradığınızda, duygusal sağlık uzmanlarının içeriğiyle rahatlamak ve daha iyi hissetmek için bir dizi duygusal refah aktivitesine göz atma seçeneklerini göreceksiniz.

Bunlar, Pinterest'te güvenilir ve uzman bilgilerini kolayca erişilebilir hale getirme çabalarımızdan sadece bazılarıdır:

Web'de merhametli arama  • Bir özel arama deneyimi uzmanları sonuçlarını içeren (görüntüde burada )
  • Tedavi veya tedavi sunduğunu iddia eden veya krizden yararlanmak isteyen reklamları yasaklamak
  • Site genelinde DSÖ gerçeklerine yönlendiren bir banner
  • İğnelerdeki "sağlık bilgileri" seçeneği aracılığıyla sağlık bilgilerini bildirmenin kolay bir yolu. COVID-19 hakkında bulduğumuz yanlış bilgileri kaldırıyoruz çünkü sağlık yanlış bilgilendirme politikamızı (2017'den beri yürürlükte olan) ihlal ediyor
Güvende kalın, ilham alın

Dünyanın dört bir yanındaki insanlar ilham almak için Pinterest'e geldikçe, ABD ve İngiltere'deki Bugün sekmesinde, daha fazla ülkenin geleceği ve ev beslemesi ve ek yerlerde arama gibi yerlerde fikirleri ortaya koyacağız. Örneğin, geçen hafta sonu, İtalya, Fransa, İspanya ve Almanya gibi ülkelerde platform tarihinde en yüksek kullanıcı katılım oranlarını gördük. Örneğin Fransa'da, tasarruflar geçen aya kıyasla neredeyse% 30 arttı.
ABD'de, “dondurucu yemekler” aramaları son iki hafta içinde% 155 arttı (önceki ikisine kıyasla), “evden çalışma”% 170 ve “çocuklarla iç mekan aktiviteleri” % 300 arttı.
Mobil uygulamalarda Bugün sekmesi ve web'de merhametli arama, bugün ABD ve İngiltere'de, daha fazla ülke gelecek şekilde yayılıyor.
 

Ekli dosyalar

  • 1586166796584.png
    1586166796584.png
    935.3 KB · Görüntüleme: 68
Üst Alt