Pinterest, Android ve IOS Tasarımını 1 Kasım İtibariyle Değiştirdi

Fekeli

Entrepreneur
olwα.ɴeт
Üyelik Tarihi
7 Mayıs 2019
Mesajlar
605
Beğeniler
312
Puanı
91
Ticaret: 0 / 0 / 0
Yeni bir yıla girmeden önce, dünyadaki Pinners için geliştirilmiş daha etkileyici bir tasarımla tanıdığınız ve sevdiğiniz Pinterest'i yenilemek ve geliştirmek için ince güncellemeler yapmakla meşguldük.
android.png


Pinners'tan ilham almak ve sevdikleri fikirlere göz atmak için kolay bir yol istediklerini duyuyoruz. İOS ve Android için güncellenmiş görünümümüz, Pinterest'i daha da görselleştiriyor; içeriğinde kutlamak için kişisel beslemenizi önünüzdeki ve merkezdeki kişisel önerilerle ve Pins'in etrafındaki alanı azaltarak.
  • Arama artık baş parmağınızı hareket ettirerek kişiselleştirilmiş ve eğilimli aramalara erişebileceğiniz ana gezinme çubuğunda
  • Aşağıdaki sekme, takip ettiğiniz kişilerden kronolojik sırada yeni fikirler bulabileceğiniz ev beslemesinin en üstünde bulunabilir.
  • En son nişanlanan panolarınız için fikirler ev beslemesinin en üstünde görünür, böylece aklınızdaki projeler ve fikirler için önerilen Pimlere geçebilir ve tek dokunuşla tasarruf edebilirsiniz
  • Güncellenmiş bir Profil ve pano görünümü, kaydettiğiniz Pimleri bulmanızı kolaylaştırır


ios.png

Pinners'ın ilhamdan eyleme geçme deneyimini basitleştirip güncellediğimizden, bu güncellemeler Pinterest uygulamalarında dünya çapında yayılmaya devam edecektir.

Yüksek çözünürlüklü görüntüleri burada bulabilirsiniz .
 
Üst Alt