Pinterest Alt Kelimelerle Keyword Bulma Ücretsiz Video Haliyle

Fekeli

Entrepreneur
olwα.ɴeт
Üyelik Tarihi
7 Mayıs 2019
Mesajlar
605
Beğeniler
312
Puanı
91
Ticaret: 0 / 0 / 0
Pinterestin bel kemiği olan kelimeler (keyword) listeleri oldukça can sıkıcı olduğunu hepimiz biliyoruz. Bazı arkadaşlar biliyor olabilir ama eminim ki bilmeyenlerin sayısı oldukça yüksek.

pinkey.club üzerinden nasıl keyword aratılır? sorusuna kısaca yanıt vermiş bulunduk. Video haliyle yaklaşık 3-4 dakikalık bir anlatımdır. Kesinlikle tek keyword ve tek pano üzerinden gitmeyin pinterest de.

Hangi keyword para kazandırır veya hangi keyword daha çook hastagh'lenmiştir diye belirtmedim. İşin pür tarafı aslında tam da orada. Burada bu kelime aratma işlemini yaparken kullanmadığınız bir mail ile pintereste kayıt olarak onu keyword araştırması olarak da kullanabilirsiniz. Ufak da olsa pinterest 'de keyword sorununu gidermek için böyle bir paylaşım yaptik.

https://www.elikaya.com/konular/pinterest-egitim-seti-kazandiran-sistem-ucretsiz.433/ Buradaki eğitimi de paylaştıktan sonra herşeyi gayet iyi anlayacağınıza inanıyorum..

Pinterestin son zamanlardaki güncellemeleri shadowban'a davetiye çıkarmış durumda. Sizlerin şuanda tek sorunu pinterest hesaplarınızı sağlam şekilde ayarlamak. Çoğu kişide hala shadow yakalanıp hesaplar çöp olmakta. Bu sorunları çözerseniz kazanmamanız imkansız gibi birşey :)

Hepinize bol kazançlar.


Pinkey.club ile keyword bulma videosu: (n)

 
Üst Alt