Pinterest 9 Ülkeye daha Arama Hacmini Genişletiyor

Fekeli

Entrepreneur
olwα.ɴeт
Üyelik Tarihi
7 Mayıs 2019
Mesajlar
605
Beğeniler
312
Puanı
91
Ticaret: 0 / 0 / 0
Duygusal refah aktiviteleri koleksiyonumuzu İngiltere, İrlanda, Kanada, Avustralya, Singapur, Hindistan, Filipinler, Hong Kong ve Yeni Zelanda dahil dokuz ülkede Pinners'a getiriyoruz.

görüntüİlk olarak ABD'de geçen yıl tanıtılanlar, stresli, endişeli, üzgün veya zor duyguları yönetmeye çalışıyorsa, birisinin ruh halini iyileştirmek için yapabileceği kanıta dayalı refah uygulamalarıdır . Örneğin, birisi “stres giderici” için arama yaparsa, perspektif için günlüğe kaydetme, bir doğa sahnesi veya soyut bir şey çizme veya bir çalma listesi yapma gibi uygulamaları öneren “enerjinizi yeniden yönlendirin” etkinliğini seçebilir. Eğer “duygularını kabul et” i seçerse, kendine şefkat gösterme adımlarında yönlendirilirler.


görüntüİnsanlar “üzücü alıntılar”, “iş kaygısı” ya da kendilerini hissettiklerini gösteren başka terimler ararlarsa bu aktiviteleri keşfetme istemi görürler. Bunlara #pinterestwellbeing arama yaparak da her zaman erişilebilir.


görüntüBu daha şefkatli arama deneyimi, Brainstorm'daki duygusal sağlık uzmanları, Ruh Sağlığı Yenilikleri için Stanford Laboratuvarı ve Samaritans , Canlı Duygusal Sağlık ve Ulusal İntiharı Önleme Yaşam Hattı'nın tavsiyesi ile yaratıldı . Uzun süredir sıkıntı çeken insanlara uzman desteğine hızlı erişim sağlamak için kuruluşlarla uzun süredir birlikte çalışmamıza rağmen, bu deneyim Pinner'ların aradığı şeyin daha geniş bir duygusal yelpazesine hitap etmeye çalışıyor. Profesyonel bakımın yerini almak değil, destek arayan birine yardımcı olabilir.
İntihar düşünceleri yaşayan veya hemen konuşacak birine ihtiyaç duyan insanlar için , Birleşik Krallık ve İrlanda'daki Samaritans , Kanada'daki Kriz Hizmetleri , Hindistan'daki Aasra ve daha fazlası dahil olmak üzere intiharı önleme yaşam çizgilerine doğrudan erişim sağlamaya devam ediyoruz .

Gizliliğe olan bağlılığımız

Bu kaynaklar Pinterest'in geri kalanından farklı görünüyor ve bunun nedeni deneyimin ayrı tutulması. Kişilerin bu etkinliklerle etkileşimleri özeldir ve hesaplarına bağlı değildir. Bu ayrıca Pinterest'in bu kaynakları kullanmasına dayalı olarak öneriler veya reklamlar göstermeyeceği anlamına gelir. Pinterest onları kimin kullandığını izlemez ve tüm etkinlikler üçüncü taraf bir hizmet kullanılarak anonim olarak saklanır.

Daha olumlu bir internet oluşturmak

Her ay 320 milyondan fazla kişi Pinterest'e bir şeyler yapmak için geliyor; evlerinde bir oda dekore etmek, bir seyahat veya düğün planlamak. Ama insanlar da bir şeyler hissetmeye geliyor. Alıntılar, Pinterest'te en popüler üçüncü arama terimidir, çünkü insanlar daha fazla ilham verici veya motive edilmiş veya daha az yalnız veya aşağı hissetmek için yollar ararlar. Çünkü hayat her zaman ilham verici değildir. Göre , Dünya Sağlık Örgütü , dört kişiden birinin yaşamları boyunca ruh sağlığı sorunları etkilenecektir ve birden 300 milyon insan bugün depresyondan muzdarip. Bilinen bir zihinsel bozukluğu olan insanların yaklaşık üçte ikisi hiçbir zaman bir sağlık uzmanından yardım istememektedir.

Bunun çevrimiçi olarak da yansıtıldığını görüyoruz. İnsanlar duygularıyla başa çıkmanın yollarını ararken, endişe tırnak arayışları yıldan yıla 8 kat arttı ve depresyonu olan birini nasıl destekleyeceğine dair araştırmalar iki katına çıktı. Bazen, ilham verici bir alıntıdan daha fazlasına ihtiyacınız olabilir. Bu yüzden insanların duygularını yönetmelerine yardımcı olmak için düzenli olarak kullanabileceği araçlar sunmak için bir adım daha ileri gidiyoruz ve umarız Pinterest'i biraz daha iyi hissettirir.

Duygusal refah aktivitelerinin bu koleksiyonu şimdi İngiltere ve İrlanda, Kanada, Avustralya, Singapur, Hindistan, Filipinler, Hong Kong ve Yeni Zelanda'daki herkes iOS ve Android uygulamalarımızda (sürüm 8.0) kullanılabilir. Bu kaynakları gelecekte daha da fazla insana sunmak için deneyimi geliştirmeye ve daha fazla sağlık uzmanıyla birlikte çalışmaya devam edeceğiz.

PİNTEREST YÖNETİCİSİ:
Ifeoma Ozoma,
Kamu Politikası ve Sosyal Etki Yöneticisi
 
Üst Alt