İnstagramla Youtubedan Kazanç

sirdogukan

olwα.ɴeт
Üyelik Tarihi
5 Aralık 2020
Mesajlar
298
Beğeniler
0
Puanı
3
Ticaret: 0 / 0 / 0
Evet arkadaşlar..

İnstagram kısaca, Dünyaca ünlü video ve fotoğraf paylaşma uygulaması..

Bizi ilgilendiren durum bunu kullanan Dünyaca ünlü Yabancı ve Türk ünlüler.

Bu iş Vine'da paylaştınız videolarda ki telif riski gibi olanaklarıda ortadan kaldırır çünkü hiç bir ünlü gelipte İnstagram paylaştı videosuna youtube telif atacak değil..

Bu olay için ek bi sunucu/vds falan almanız gerekmez kendi bilgisayarınızda yapabilirsiniz 2-3 dklık olacaktır zaten en fazla bu videolar.

Ben dünyaca ünlüler üzerine çalışmanızı öneririm ve sosyal medyayı aktif kullananlar üzerinde..

Yapacaklarınız basit bir video editleme programı ve Ünlülerin adlarıyla excelde bi dosya oluşturarak instagram hesaplarını kaydedin.. ( tıklayıp linke direk takip etmeniz kolaylaşsın diye )

50-60 İsimle çalışmanız bile iyi kazançlar getirecektir.

Yani kavranması gereken nokta compilation lar yapacaksınız ne telif riskiniz olacak ne de başka bir şey.. ( müzik v.s olursa eşleşen gelebilir oda çok küçük ihtimal çünkü zaten başka sesler olacağı için videoda kişilerin sesleri falan gelmiyor pek )

Instagram örnek vermek gerekirse bu adamın

2 aylık ya da tüm İnstagram videolarını

- Dan Bilzerian İnstagram Videos Compilation
- Dan Bilzerian MAY 2014 compilation İnstagram şeklinde

Ben bu alanda ufak çaplı bi çalıştım sonra bıraktım.Fakat dünya da o kadar çok isim var ki siz gidip direk justin rihanna katy perry gibi isimler yapıp sonra kazanmassanız oda direk dar çaplı düşünmenizden kaynaklanacak demektir Ünlü olan birinin attığı her adımı takip eden bir çok kişi muhakkak mevcuttur artık kazanmak size kalmış.. Dünya 'da en az 1 milyon kişi ufak ve ya büyük çaplı üne sahip insanlardır kazanmasıda size kalmış

(Konuyu Çok Öncelerden Arşivime Eklemiştim Sizlerle Paylaşmak İstedim)
 
Üst Alt