Instagram'dan Threads Uygulaması

Fekeli

Entrepreneur
olwα.ɴeт
Üyelik Tarihi
7 Mayıs 2019
Mesajlar
605
Beğeniler
312
Puanı
91
Ticaret: 0 / 0 / 0
Henüz türkiye için aktif olmayan bu özellik bir çok ülke de kullanılmakta.

Merhaba. Yakın arkadaşlarınızla bağlantıda kalmanız için yeni bir uygulama olan Threads karşınızda. Bu uygulamayla fotoğrafları, videoları, durumları ve Hikayeleri Instagram Yakın Arkadaşlar listenizle hızlıca paylaşabilirsiniz.

Sadece Yakın Arkadaşlar

Threads, Yakın Arkadaşlar listenizdeki kişilerle çalıştığından uygulamada size kimlerin erişebileceği konusunda kontrol sahibi olursunuz. Listenizi istediğiniz zaman Instagram'da veya Threads'te oluşturabilir ve düzenleyebilirsiniz.

Anında Paylaşın

Fotoğrafları ve videoları ⚡hızlıca paylaşabilirsiniz. Kamera kısayollarını kullanarak fotoğraf ve videoları sadece iki dokunuşta yakın arkadaşlarınıza gönderin.

Durumunuzda Neler Yaptığınızı Paylaşın

Önceden oluşturulmuş durumlardan birini (?Ders Çalışıyor) seçebilir, kendi durumunuzu (? Oyalanıyor) oluşturabilir veya otomatik durumu etkinleştirerek arkadaşlarınızla küçük bilgiler paylaşabilirsiniz (örneğin, ?Doğada olduğunuzu). Durum özelliğini kullanıp kullanmamayı seçebilirsiniz ve durumunuzu sadece yakın arkadaşlarınız görür.

Instagram'ı Kullanmaya Devam Edin

Yakın Arkadaşlarınızdan gelen mesajlar artık Threads'te görünecek ancak bu mesajlara Instagram'da da erişmeye devam edeceksiniz.

Uygulama iOS ve Android'de küresel olarak yayına başladı . Threads'ın sizi önemsediğiniz kişilere biraz daha yaklaştırabileceğini umuyoruz.
 
Üst Alt