İnstagram Tüm Silinen Yazışmaları Bulma

sirdogukan

olwα.ɴeт
Üyelik Tarihi
5 Aralık 2020
Mesajlar
298
Beğeniler
0
Puanı
3
Ticaret: 0 / 0 / 0
Selamun Aleyküm Herkese

Sizlere İnstagram'da tüm silinen mesajları (eski yeni fark etmez) nasıl bulmak olur onu göstericem. Bu arada bu yöntemle sevgiliniz size kendi instagram hesapını vermişse ondan şüphe ediyorsanız, eski sildiği tüm mesajları bu yöntemle bula bilirsiniz.

İlk önce hesapda ayarlara ordanda güvenlik bölümüne giriyorsunuz. Ardından,Verileri İndir yerine tıklıyorsunuz.Ardından çıkan gmail yazmak için yere istediğiniz sizde kayıtlı olan bir gmail yaza bilirsiniz. Yazdıkdan sonra İndirme Talep Et basın.Burada size 48 saat içinde link göndereceklerini yazıyor ama bende en fazla 5-6 saat sonra bağlantı geldi. Ama sizde daha uzun ve ya daha hızlı yanıt gele bilir. Size link geldikde linke tıklayın linkde verileri indir yazıcak ona basın, ardından link sizi tarayıcıda giriş yerine yönlendiricek giriş yapın ve size hesap verileriniz olan zip dosyanı indirmenizi gösterecek onu indirin. Bundan sonra size bir uygulama gerekiyor. Uygulama ismi JSON TOOL.
Uygulamayı indirdikden sonra açın ve ,+ işaresine basıp Load From File tıklayıp dosyalarınızdan indirdiğiniz zip dosyasını seçin ve dosyaya girdikden sonra messages.json dosyasını seçiyoruz ve bu kadar. Dosya açıldıkdan sonra rakamlara göre mesajların kim yazdığını ve kullanıcı isimlerini tarihine saatine kadar gösteriyor aşağıdakı resimdeki gibi :

wol_error.gif
Bu resim yeniden boyutlandırıldı, tam halini görmek için tıklayınız.
 
Üst Alt