Instagram İşletme Sayfaları İçin Güncelleme Getiriyor

sirdogukan

olwα.ɴeт
Üyelik Tarihi
5 Aralık 2020
Mesajlar
298
Beğeniler
0
Puanı
3
Ticaret: 0 / 0 / 0
Instagram, platform içerisindeki istatistikler ve içerik paylaşan sponsorlu hesaplar için yeni özellikler getiriyor.

wol_error.gif
Bu resim yeniden boyutlandırıldı, tam halini görmek için tıklayınız.Instagram, istatistikler ve sponsorlu içerikler için işlevsellik odaklı özellikler sunacak. Bu özellikler: Instagram istatistiklerine 30 gün seçeneği ve sponsorlu hesapların bilgilerine kolayca erişilebilme

Instagram İstatistiklerine 30 gün Seçeneği

wol_error.gif
Bu resim yeniden boyutlandırıldı, tam halini görmek için tıklayınız.İstatistikler sayesinde Instagram sayfanızda ne kadar takipçi kazandığınızı ve ne kadar etkileşimaldığınız görebiliyorsunuz. Fakat şuan sadece 7 günlük süreyi görebiliyoruz. Instagram artık 30 günlük istatiskleri sunacak. Fotoğrafda da görüldüğü üzrere Instagram bunu kullanıcılara iki seçenek olarak sunuyor.
Bu özellik yayınlandığında kullanıcılar dilerlerse 7 günlük dilerlerse 30 günlük istatistiklere erişim sağlayabilecekler.

Sponsorlu Hesapların Bilgilerine Kolayca Erişilebilme

wol_error.gif
Bu resim yeniden boyutlandırıldı, tam halini görmek için tıklayınız.Instagram, sponsorlu içerik paylaşımlarında artık hesap hakkında kısa ama detaylı bilgiler veren kısa bir açıklamalar göstericek.Özellik kullanıma sunulduğunda kullanıcılar sponsorlu bir posta tıklayarak hesabın hedefini, Instagram’a katılma tarihini ve konumunu görebilecekler.

Bu iki özellik şu an için test aşamasında ne zaman kullanıma sunulacağı hakkında net bir bilgi bulunmamaktadır.
 
Üst Alt