Instagram Hikayeler için 6 Ücretsiz Uygulama

Profesör

Ben yokken rüzgаrım eser o dа size yeter.
Kategori Moderatörü
Üyelik Tarihi
12 Mayıs 2019
Mesajlar
57
Beğeniler
20
Puanı
11
Ticaret: 0 / 0 / 0
Günümüzün en popüler sosyal medya uygulamalarından birisi Instagram. Her ne kadar temel amaç fotoğraf ve video paylaşımı olsa da takipçilerinize bu fotoğrafları güzel bir şekilde sunmanız da en önemli etken. Bu konuda sizlere Instagram story tasarımı yapmak için kullanabileceğiniz 6 ücretsiz uygulamadan bahsedeceğim. Sizin de kullandığınız ancak listede olmayan uygulama varsa konuya yazarsanız sevinirim.

1) PicsArt

492790950.png

PicsArt uygulaması neredeyse Photoshop'un mobil versiyonu. Fotoğraflarınızda pek çok teknik ayarı yapabilmenizin yanında düzeltmek istediğiniz ufak tefek kusurları da kolayca düzeltebilir; kolajlar oluşturabilir, görsel boyutlarını düzeltebilirsiniz. PicsArt sayesinde fotoğraflarınızı daha güzel hale getirmek yine sizin hayal gücünüze kalmış.

AppStore | Google Play

2) Enlight Pixaloop

1178195376.png

Enlight Pixaloop uygulaması sayesinde fotoğraflarınıza ilgi çekici animasyonlar ekleyebilirsiniz. Hayal gücünüze bağlı olarak pek çok hareketsiz fotoğrafı sadece birkaç dokunuş yardımı ile mini videoya dönüştürebilirsiniz.

AppStore | Google Play

3) Unfold

4192322325.png

Unfold uygulaması sayesinde fotoğraflarınızı havalı bir şekilde kolajlayabilirsiniz. İçerisinde barındırdığı 150'den fazla şablonu kullanarak benzersiz fotoğraflar oluşturabilir; harika görünümler elde edebilirsiniz.

AppStore | Google Play

4) Canva

3173336614.png

Canva uygulaması; telefonunuzdan pek çok tasarımı yapabilmenize olanak sağlıyor. Hem AppStore hem de Play Store'da ücretsiz olarak yer alan uygulama sayesinde Instagram hikayelerinize hem görsel hem de videolar hazırlayabilirsiniz.

AppStore | Google Play

5) StoryArt

747086766.png

İsminden de anlaşılacağı üzere StoryArt uygulaması sayesinde Instagram hikayeleriniz için bünyesinde barındırdığı şablonları kullanarak harika paylaşımlar hazırlayabilirsiniz. Fotoğraflarınızı bir şablon içerisinde tutarak üzerine güzel notlar yazabilir; takipçilerinizle paylaşabilirsiniz.

AppStore | Google Play

6) InstaSize

2661573110.png

InstaSize uygulaması sayesinde fotoğraf veya videolarınıza farklı arkaplanlar ekleyebilirsiniz. Ayrıca InstaSize sayesinde kolajlar oluşturabilir; fotoğraflarınıza teknik anlamda ayarlar da yapabilirsiniz.
 
Üst Alt