Instagram Hesabını Dondurmak

sirdogukan

olwα.ɴeт
Üyelik Tarihi
5 Aralık 2020
Mesajlar
298
Beğeniler
0
Puanı
3
Ticaret: 0 / 0 / 0
Instagram Hesabını Dondurmak

wol_error.gif
Bu resim yeniden boyutlandırıldı, tam halini görmek için tıklayınız.


Instagram hesabınızı silmeden, geçici olarak nasıl kapatabileceğini biliyor musunuz değerli turkhackteam üyeleri? Bu konuda yöntemin ne kadar kolay olduğunu öğrenecek, ve aklınızdaki soru işaretini de gidermiş olacağız.

Instagram hesabınızı tamamen silmek yerine geçici olarak da kapatabilirsiniz. Bu işlem için yapmanız gerekenler oldukça basit. Öncelikle hesabınızı geçici olarak kapattığınızda neler olur bundan bahsedeyim. Hesabınızı geçici olarak kapattığınızda hesabınız ile fotoğraflarınız, yorumlarınız ve beğenileriniz, tekrar giriş yaparak hesabınızı yeniden etkinleştirene kadar gizlenir ancak silinmez. Şimdi maddeler halinde yapmanız gerekenlere değinelim.

1- Instagram hesabınızı, Instagram uygulaması içerisinden geçici olarak kapatamıyorsunuz. Bir mobil tarayıcı veya bilgisayarınızdan instagram.com adresine girişinizi yapın.

2- Ardından sağ üst köşede yer alan kullanıcı adınıza tıklayın ve Profil Düzenle’yi seçin.

3- Sağ altta bulunan Hesabımı geçici olarak kapat'a tıklayın ve yönergeleri izleyin.

wol_error.gif
Bu resim yeniden boyutlandırıldı, tam halini görmek için tıklayınız.


Hesap dondurma işlemini 7 gün içerisinde bir kez yapabilirsiniz. Dondurduğunuz hesabı da anında geri açamıyorsunuz arkadaşlar, ve 3 saat kadar beklemeniz gerekiyor. Hesabınızı tekrar aktif hale getirdiğinizde fotoğraflarınız hemen gelmeyebilir veya eksik gelmiş olabilir. Telaşa kapılmayın, fotoğraflarınız bir süre sonra geri gelecektir. İşlem bu kadar.
 
Üst Alt