İnstagram En çok kullanılan IOS Uygulamaları

Profesör

Ben yokken rüzgаrım eser o dа size yeter.
Kategori Moderatörü
Üyelik Tarihi
12 Mayıs 2019
Mesajlar
57
Beğeniler
20
Puanı
11
Ticaret: 0 / 0 / 0
3901919766.jpg

Koronavirüsü ile evlerde kaldığımız şu günlerde en çok zaman geçirdiğimiz telefonlarda mayıs ayında hangi uygulamalar yükselişte ve en çok indirilenler olmuş bakalım. Tüm uygulama kategorilerinde Türkiye ‘de en çok indirilen 10 iOS uygulamasını gözden geçiyoruz. Siz bunlardan kaç tanesini kullanıyorsunuz?Mayıs ayında en çok kullanılan 10 iOS uygulama listesi.
 1. Zoom
  Koronavirüsü ile birlikte kullanımı günden güne artan ama güvenlik açıklarından dolayı kullanımı düşen Zoom’un yeni sürümü ile birlikte tekrar ayağa kalktığını ve ilk sıralarda kendine yer aldığını görebiliyoruz.
Zoom uygulamasını buradanindirebilirsiniz.
 1. Tiktok
  Ünlülerin, fenomenlerin artık Tiktok dünyasına adım atması ile birlikte ön yargılı yaklaşan çoğu kişinin de artık bir tiktok hesabını ve takip ettiğini eklersek, ikinci sırada görmek çok tuhaf olmayacaktır.
 2. Yee
  Yeni insanlarla tanışmak ve görüntülü olarak grup sohbeti yapabilmenize olanak sağlayan Yee bir sosyal tanışma uygulaması olarak mayıs ayının ilk haftasında Türkiye’de en çok indirilen 3. uygulama olarak yerini almış.
Yee - Görüntülü konuşma programını telefonununza indirmek için buradakilinke tıklayabilirsiniz.
 1. Youtube
 2. Facebook
  Popülaritesinin kaybolmasına rağmen grup görüşme, yeni tema gibi özelliklerini bünyesine katması ile birlikte kendisine tekrar aktif olarak bir yer sağladı.
 3. Messenger
  Görüntülü konuşma özelliğini aktif etmesi ve 50 kişiye kadar konuşma imkanı sunduğundan dolayı, görüntülü konuşma uygulamaları arasında Messenger’da kendisine bir pay sağlamış durumda.
 4. Instagram
 5. Snapchat
 6. Doordash - Food Delivery
 7. Cash App
 
Üst Alt