HOSTİNG Hosting Firmaları YS Belge Kuralları Zorunludur

Durum
Konu ilgili moderatör tarafından kapatılmıştır.

Destek

elikaya.com Reports
olwα.ɴeт
Üyelik Tarihi
13 Aralık 2019
Mesajlar
7
Beğeniler
3
Puanı
3
Ticaret: 1 / 0 / 0
elikaya.com üzerinde Sunucu, Hosting, Dedicated, Oyun sunucusu vb. (Hosting Sponsorluk dahil) tüm satışlarda YS + Vergi levhası şartı vardır.

Eğer yeni bir sağlayıcı iseniz, btk yeni bir oluşum içerisinde olduğu için YS belgesi vermiyor, dolayısıyla sadece VERGİ LEVHASI yeterlidir.

+Olarak YS belgesi ile Vergi levhasının konuya eklenmesi zorunludur. Açtığınız konuya mutlaka eklemeniz gerekmektedir, aksi halde uyarı yapılmaksızın konu silinecektir.

Sahte YS belgesi veya vergi levhası ekleyenler, bu tarz aldatıcı konular açan kişiler 1 hafta forumdan uzaklaştırılacaktır.

Vergi levhasında bilişim ibaresi yer almalıdır yani farklı bir sektördeki vergi levhasıyla hosting vs. satışı yapamazsınız.

Müşterilerinizi açısından yukarıdaki kurallar önemlidir.

24 Ekim 2007 ÇARŞAMBA

YÖNETMELİĞİN BELİRLEMİŞ OLDUĞU 14.MADDE

(1) Erişim sağlayıcıları ve yer sağlayıcıları aşağıda belirtilen tanıtıcı bilgilerini kendilerine ait internet ortamında, kullanıcıların ana sayfadan doğrudan ulaşabileceği şekilde, iletişim başlığı altında, doğru, eksiksiz ve güncel olarak bulundurmakla yükümlüdür.
a) Gerçek kişi ise; adı ve soyadı, tüzel kişi ise unvanı ve sorumlu kişiler, vergi kimlik numarası veya ticaret sicil numarası,
b) Yerleşim yeri, tüzel kişi ise merkezinin bulunduğu yer,
c) Elektronik iletişim adresi ve telefon numarası,
ç) Sunduğu hizmet bir merciin iznine veya denetimine tabi bir faaliyet çerçevesinde yapılıyor ise yetkili denetim merciine ilişkin bilgiler.
 
Durum
Konu ilgili moderatör tarafından kapatılmıştır.
Üst Alt