Hobbs & Shaw 2 - Ne Zaman Çıkacak Sorularına Ekibinden Yanıtlar

Fekeli

Entrepreneur
olwα.ɴeт
Üyelik Tarihi
7 Mayıs 2019
Mesajlar
605
Beğeniler
312
Puanı
91
Ticaret: 0 / 0 / 0
1578756935231.png

Hızlı ve Öfkeli Hediyeler: Dwayne "The Rock" Johnson ve Jason "Bald Eagle" Statham'ın oynadığı Hobbs & Shaw, devam etmek zorunda. Demek istediğim dünya çapında gişede 200 milyon dolarlık bir bütçeyle 750 milyon doların üzerinde puan aldıktan sonra Hobbs & Shaw Frankenstein (ya da her neyse) ile tanıştığında kesin bir şey olmalı, değil mi? Bugün , yapımcı Hiram Garcia'nın olası büyük Hobbs ve Shaw 2 ile ilgili bir güncellememiz var, bu da büyük kel kötü oğlanları büyük ekrana geri getirme konusunda çok büyük konuşmalar olduğunu söylüyor.

Özellikle, Garcia bunu söylüyor.
"Sohbetler yapıyoruz , nasıl olduğundan çok memnunuz . Stüdyo son derece mutluydu ve sadece işlerin nerede yapıldığını görmekle ilgili çok güzel sohbetler oldu. Açıkçası [Hızlı ve Öfkeli 9] geliyor. Harika şeyler yapalım. Bundan biraz parça alarak, çünkü hepsi paylaşılan bir evren ve hepsi işlerde. ”
Doğruyu bu noktada söyleyeyim, Dwayne Johnson ve Jason Statham'ın Hobbs & Shaw 2'ye dönüşünü görmekle ilgileniyorum, şimdiki 500 oyuncu kadrosunun 9 Hızlı 9 Öfkeli veya daha fazlası Hızlı ve Öfkeli için geri döndüğünü görüyorum ana franchise filmleri. Bana dizel deyin.

Tüm annelerinizi ve sıkıcı amcalarınızı bilgilendirmek adına, Hızlı ve Öfkeli Hediyeler: Hobbs & Shaw , geçmiş farklılıklarını bir kenara bırakması gereken hulking avukatı Luke Hobbs (Dwyane Johnson) ve kanunsuz operatif Deckard Shaw (Jason Statham) hikayesini anlatıyor. İdris Elba'nın görünüşte yok edilemez karakterinin insanlığı yok etmesini önlemek için birlikte çalışıyoruz . Ancak bu sefer gösterişli araba kullanmak çok kolay olmayacak.

Oh hayır. Görüyorsunuz Elba'nın Brixton Lorr'u insanüstü güce, parlak bir akla ve dünya nüfusunun yarısını yok edebilecek ölümcül bir patojene sahip olan sibernetik olarak gelişmiş bir asker. Yani, evet, Hobbs ve Shaw'da söz konusu olduklarından biraz daha yüksek , John Singelton'un 2 Hızlı 2 Öfkeli , aç bir hayvan sıçanına sahip zencefil ilaç satıcısının kahramanların sorunlarının en kötüsü olduğu yer.

Deadpool 2 ve Atomic Blonde yönetmeni David Leitch, Hobbs ve Shaw'u Morgan'ın hayal ettiği bir hikayeden Chris Morgan ve Drew Pearce tarafından kaleme alınan bir senaryodan aldı. Bunda oynadığı Üstüne üstlük Hızlı ve Öfkeli dönüş-off, Dwayne Johnson ve Jason Statham da senarist Chris Morgan ve yukarıda belirtilen Hiram Garcia ile birlikte film üretti.

Johnson ve Statham'ın ortak yıldızları arasında Brixton Lore olarak Idris Elba, Hattie Shaw olarak Vanessa Kirby , Margarita olarak Eiza González, Jonah Hobbs olarak Cliff Curtis, Profesör Andreiko olarak Eddie Marsan ve Magdalene "Queenie" Shaw olarak Helen Mirren yer aldı. Ryan Reynolds ve Kevin Hart, belirsiz görüntüler elde ediyorlar. Universal Pictures, Hobbs & Shaw'u 2 Ağustos 2019'da yakınınızdaki bir tiyatroya bıraktı. Bu hikaye, yapımcı Hiram Garcia'nın yakın zamanda ComicBook.com'da yaptığı bir röportajdan bize geliyor .
 
Üst Alt