Facebook Üyelerine Para Kazandıracak!

sirdogukan

olwα.ɴeт
Üyelik Tarihi
5 Aralık 2020
Mesajlar
298
Beğeniler
0
Puanı
3
Ticaret: 0 / 0 / 0
Bir çok platformun sahibi olan Mark Zuckerberg, sahibi olduğu Whatsapp, Instagram, Facebook, Oculus ve Portal uygularının geliştirilmesi için kullanıcılardan destek alacak ve karşılığında üyelere para kazandıracak.

Facebook kullanıcıları artık para kazanacak, ekibin duyurmuş olduğu yeni uygulama olan Facebook Viewpoints sayesinde Facebook kullanıcıları artık para kazanacak. Bu uygulama içerisinde bulunan anket ve sorulan sorulara cevap verecek kullanıcılar bu yaptıkları çalışma karşılığında para kazanacak. Bu para da 5$ ödeme eşiğine ulaştığı zaman Paypal hesabınıza ödeme yapılacak.
Puan Sistemi İle Ödeme Yapılacak
ShiftDelete sitesinde yer alan habere göre ankete katılan üyelerinden ad soyad, mail adresi, ülke, doğum tarihi, cinsiyet ve konum bilgilerini isteyecek en önemlisi de bu bilgileri herhangi bir firmaya satmayacağını açıklayan Facebook, bu uygulamayı şuanda sadece kısıtlı olarak beta sürümüyle ABD’de uygulamaya başladı.

Türkiye’ye Bu Sistem Ne Zaman Gelecek?
Uygulama ülkemize gelip gelmeyeceği konusu şuanda muamma bir durumda çünkü Paypal firması 2016 yılında tamamen ülkemizden çekildi. Bu nedenle Facebook ödeme yapmak istediği zaman ödeme gerçekleştiremeyeceği için Türkiye’ye gelecek mi belli değil.

Şirketin en önemli uygulaması olan Facebook ve diğer uygulamalarının geliştirilmesi için kullanılması beklenen bu projenin oldukça faydalı olacağı düşünülmekte. Bekleyip hep beraber göreceğiz ne kadar faydalı olup olmayacağını. Dünya genelinde Facebook kullanıcı sayısı 1.5 milyar sınırını aşan kitleye sahip ve kurdukları sistemden oldukça emin.
 
Üst Alt