Coinzo Borsası Kayıt ve Airdrop

Wan

olwα.ɴeт
Üyelik Tarihi
29 Temmuz 2020
Mesajlar
1
Beğeniler
0
Puanı
0
Ticaret: 0 / 0 / 0
1596563964307.png

Coinzo Borsasına Katılın 100 CNZ Token Kazanın
Coinzo Borsası yeni açılmış bir türk borsasıdır. Borsa yeni olması nedeniyle kimlik onayı gerçekleştiren her üyesine 100 adet kendi tokeni olan CNZ coini vermektedir. Binance mantığı ile hareket eden borsa belirli aralıklarla token yakma işlemi yapacağını belirtmiş ve Coine şuandaki değerinden daha yüksek bir değere ulaştırmayı hedeflemektedir.
Coinzo Borsasının Temel Özellikleri
Türk lirası ile Kripto para ve Bitcoin alabileceğiniz bir borsa olan Coinzo temel olarak belli başlı 6 kripto para ticaretini destekliyor.
$BTC-TRY
$ETH-TRY
$XRP-TRY
$NEO-TRY
$EOS-TRY
$HOT-TRY işlem çiftlerinde ticaret yapabilirsiniz. Kimlik onayı ve kayıt olma aşamaları çok basittir. Ayrıca borsa kayıt olan her üyesine günlük NEO ve GAS dağıtımı yapıyor. Komisyon oranları makul seviyede olan bu borsadan ileride çok söz edileceğe benziyor.
Coinzo Borsasına Kayıt Olma
Coinzo borsasına kayıt işlemi bir kaç aşamadan geçmektedir. Mail adresi ve şifre ile üyelik oluşturma ve e posta adresinize gelecek doğrulama mailini onaylamanız ile bitiyor. Bu Üyelik işleminden sonra iki aşamalı doğrulamayı ve kimlik onayını gerçekleştirdiğinizde 100 adet kendi coinleri olan CNZ coin vermektedirler. Borsaya kayıt olmak için aşağıdaki linki tıklayabilirsiniz.


KAYIT LİNK : https://www.coinzo.com/
 
Üst Alt