Çekiliş & Etkinlik Kategori Kuralları ve Konu Şablonu

XenYt

Paylaşım Ekibi
Üyelik Tarihi
25 Ekim 2020
Mesajlar
24
Beğeniler
3
Puanı
3
Ticaret: 0 / 0 / 0
Çekiliş & Etkinlik kategorisi forum üyelerinin katılım şartlarını karşılayan kişilere meta hediye etmek için konu açabileceği kategoridir.

Şablona ve kurallara uymayan konular yönetim tarafından silinebilir, düzenlenebilir veya üyeye konuyla alakalı ban/uyarı işlemleri uygulanabilir.

Çekiliş ve etkinliklerin açıklanma tarihi düzenlediğiniz tarihten en geç 48 saat sonra olmalıdır.Çekiliş sadece forum içinde gerçekleşmeli ve burayı kapsamalıdır.Ayrıca çekiliş ve etkinliklerin belirtilen tarihte açıklanmaması halinde konu sahibine forumdan uzaklaştırma da dahil olmak üzere yaptırım uygulanır.

Çekiliş ve etkinlik konusu açarken şu şablonun uygulanması zorunludur:

ÖRNEK ŞABLON:
Ödül:
(Ödülün ne olduğu, varsa kullanım süresi ve kaç adet dağıtılacağı belirtilmelidir.Aynı tip ödüller için ayrı ayrı çekiliş konuları açmak yasaktır.)
Katılım şartları: Konuyu beğenmek, konuya yorum yazmak veya bir sosyal medya hesabına abone olmak, gönderi paylaşmak vb.(Belirli bir sayıya ulaşmadan çekiliş yapılmayacaktır gibi şartlar sunmak yasaktır.Düzenlediğiniz çekiliş kesinlikle gerçekleşmeli.)
Son katılım tarihi: Saat, gün, ay ve yıl olarak katılım için son tarih belirtilmeli.
Sonuçların açıklanma tarihi: Belirtilen gün içerisinde çekiliş & etkinlik sonucu "konuya yeni mesaj yazarak" duyurulmalıdır. Kazanan kişiler konuya @ işareti ile etiketlenmelidir.Çekiliş & etkinlik sonuçlarını açıklarken çekiliş linkinin veya katılımcıların da gözüktüğü sonuç ekran görüntüsünü eklemek zorunludur.Kazananı şüpheli gözüken çekilişlerde düzenleyen kişiye yaptırım uygulanabilir.

Çekilişleri açıklamak için elikaya.com çekiliş aracını kullanabilirsiniz. elikaya.com/cekilis/index.php
 
Üst Alt