Blogger nedir? Neye yarar?

BöcekBaşı

olwα.ɴeт
Üyelik Tarihi
31 Ekim 2019
Mesajlar
83
Beğeniler
27
Puanı
11
Ticaret: 1 / 0 / 0
Webmaster sektörüne yavaş yavaş adım atarak araştırma yapıyorsanız kesinlikle blogger kelimesi ile karşılaşmışsınızdır. Özellikle hem domain hem de hosting masrafı bulunmadan kendi kafanıza göre yazılarak yazmak istiyorsanız etrafta sizi blogger sistemine yönlendiren kişilerle karşılaşmamak elde değildir. Peki nedir bu blogger?

Blogger: Google üzerinden kolaylıkla .blogspot.com şeklinde web site yapabileceğiniz bir araçtır. Bu aracı google kullanıcılarına ücretsiz olarak sunarak kişilerin kendilerini ücretsiz olarak geliştirmesini sağlamasını amaçlayan bir sistemdir. Bu sistemde herhangi bir şekilde domain veya hosting ücreti ödemenize gerek duymadan direkt olarak siteadi.blogspot.com olarak web sitesi açabilirsiniz.

Blogger kelimesi ayrıca farklı ilgi çekici olarak yaratıcı fikirlere sahip teknoloji, moda, seyahat, siyaset, sağlık, yaşam tarzı ilgi çekici ve özgün içerikler üreten kişilere denilmektedir.

Blogger Adsense Bağlantısı var mı?

Blogger sisteminde adsense almak oldukça kolaydır. Google destekli bir sistem olduğu için blogger üzerinden adsense başvurusu yaparak siteniz üzerinden ilgi çekici yazılar paylaşıp aynı zamanda para kazanabilirsiniz.
 
Üst Alt