Blog Açarak Para Kazanmak

orhan2323

olwα.ɴeт
Üyelik Tarihi
5 Kasım 2020
Mesajlar
34
Beğeniler
2
Puanı
3
Ticaret: 0 / 0 / 0
NKX5GJ.png
Blog açarak para kazanmak ek iş olanaklarının başında geliyor. Bir blog açarak ve alakamızın ve bilgimizin olduğu mevzularda yazılar yazarak ki bu yazılar gündemde olan ve seçim tercihi edilen yazılar olabilirse daha tesirli olur bu mevzuda ilerleme ihtimalimiz de çoğalır blog yazarak para kazanmak mümkün. Bir blog açmak için anapara ihtiyacınız yoktur. Ama bilgiye ihtiyacınız var blog yazılarınızda kesinlikle kopya içerik kullanmamalısınız . Özgün kendinizce yazılar hazırlamalı ve bu yazılarınızı renklendirme yaparak güzel hale getirip paylaşmalısınız.


Blog açmanın bir hayli yolu mevcut Paralı ve Parasız alternatifleri bulunmakta. Bunların faydaları ve hasarları tartışılacak da olsa ilk etapta kendimizi sınamak için ücretsiz bir sistem kullanmayı tercih etmelisiniz. Neticede önümüzü görerek hareket etmeliyiz .

D0Go0m.png
Evet dostlar bu mevzuda sizlerin de merak ettiği para kazanma fikrini sizler ile paylaşalım.


Biliyorsunuz ki internet ortamı artık yaşamımızın bir parçası ve bu teknoloji ile her bilgiye anında ulaşmamız mümkün. Google kardeşimizden aramış olduğumuz her bilgiye ulaşabiliyoruz. Google kardeşimiz öğrenmek istediğimiz ve aramış olduğumız kelimeleri anında veritabanından kaliteli sitelerden aldığı bilgileri ekranımıza sürüyor.

Sizlere özgün içerikten kastım buydu çünkü google sizlere kopyalanmış siteleri getirmekten hoşlanmıyor. Farklı içinde ne olduğu ilk kez paylaşan bilgili bir site en üst sırada olmaya hak kazanır.
Heralde web de günümüzdeki artık herşeyi bulabileceğimiz aktif kullanılan bir alan hale geldi kısaca artık bir sektör oldu . Bu mevzuda artık yapılmayan birşey yok denecek kadar azca. Bundan dolayı artık farklı mevzu bulamayız ancak kaliteli özgün içerik ve ilgi çekecek yazılar bu mevzuda rekabeti arttırıyor.

DnsAgX.png

Bedava olarak blog kurmak için işin en baba blog siteleri ; wordpres Veya blogger


Bu iki seçenek bedava blog kuracak kişileri ilgilendiriyor. İkisi de Çok basit arayüzlü ve google tarafından oldukça hoş karşılanıyor. Google ve diğer arama motorları tarafından Hızlı index aldığını söylemek gerekmektedir. Bu yüzden sizlere öncelikli olarak yazılarınızı bu ortamlarda paylaşın ve kendinizi görün demek istedim. Belirtilen sitelere kolayca üye olabilirsiniz. Hemen hızlıca ayarlarınızı yapıp hazır hale getirip yazınızı kolayca birkaç dakika içerisinde yayınlayabilirsiniz.bs6Vwf.png
İlk Olarak Başlangıç seviyesinde olan kişiler için (Hiçbir bilgiye sahip olmasanız bile) emin olabilirsiniz ki yapabilirsiniz bahsettiğim gibi günümüzde aldığınız en ufak hatayı bile google kardeşimizden hatayı aratıp hatanın çözümünü paylaşılan siteler ile hemen sorunu çözebiliyoruz.
Wordpress kullanımı basittir ve tema konusunda çok şanslısınız istediğiniz özelliklere görünüme sahip temaları hemen bulabilirsiniz.
Takıldığınız herhangi bir noktada konuma yorum yaparak ya da özel mesaj ile bana ulaşarak ücretsiz bir halde yardım alabilirsiniz.

MTGKMa.png

Wordpress İle Blogger mantığı neredeyse aynıdır ama ben size wordpress öneririm dediğim gibi google , tema , hata çözümleri bakımından zengin içeriğe sahiptir.


Wordpress Nasıl Kurulur Peki Sedat ?


-Hemen Wordpress Ücretsiz nasıl kurulur başlığı altında kurulum videosunu sizin ile paylaşıyorum ;Peki Bunları Yaptıkta Sedat Kardeşim Bu Olaylardan Para nasıl kazanacağız ! ? dediniz duydum ben hemen onuda anlatayım siz güzel forum üyelerine.

QInJUe.png
Blog'dan para kazanma yollarından en güzel ve en sağlamı Google Adsense'dir. Adsense biraz katı kaideleri olsada onay aldıktan sonra memur gibi çalışabilirsiniz. Tabi bu konuda çalışmanız gerekecek. Sitenize içeriklerinizi ekleyip başvuru yaparsanız günde 100 tıklamaya 100 tl gibi bir rakamda kazanabilirsiniz. tıklamasız yalnızca gösterimden 0,10 krş ta. Bu tamamen sizin potansiyelinize ve ziyaretçilerinizi nasıl çekeceğinizin yolu ile ilgilidir. Bu yüzden özgün konuları ele alarak güzelce işe yarar bilgiler yazılar paylaşmanız gerekmekte .

Tabiki Adsense hemen onay vermeyecektir çünkü adsenenin gözüne girmeniz lazım . Zaten güzel içerik üretiyorsanız Size ait konuları özgünce saf bir dil ile anlatmış iseniz Adsense Sizi kırmayıp onayınızı verir .
Ancak wordpressi ücretsiz hali ile kullanmanızı tavsiye etmem 25-30 Liraya bir Alan Adı alırım aylık 10 lirayada hosting alırım arkama yaslanırım en azından başım ağrımaz .

Konumun Sonuna Geldik :)
Anlamadığınız yer veya nasıl kurulacağı hakkında sorun yaşıyorsanız yorumlarda belirtmeniz yeterlidir elimden geldiğince size yardım etmeye çalışacağım.
 
Üst Alt