Adsense Yeni Otomatik reklam ayarlaması güncellemeleri

Fekeli

Entrepreneur
olwα.ɴeт
Üyelik Tarihi
7 Mayıs 2019
Mesajlar
605
Beğeniler
312
Puanı
91
Ticaret: 0 / 0 / 0
otoreklam.png

Otomatik reklamlar tüm reklam kodları aracılığıyla çalışabilecek şekilde güncellendi. Bu özellik ve Otomatik reklamlar ile reklam birimi kodunun sınırlamaları hakkında daha fazla bilgi edinin. Artık, ekstra kod eklemek zorunda kalmadan sitenizde yeni Otomatik reklam özelliklerinin tüm avantajlarından yararlanabilirsiniz. Ayrıca Otomatik reklamları bir sitede etkinleştirdiyseniz, bu sitedeki sadece normal reklam birimi içeren sayfalarınızda bile Otomatik reklam birimleri otomatik olarak gösterilmeye başlar.

Yapmanız gerekenler
Hesabınızın ana sayfasında, "Otomatik reklamlarda yapılan heyecan verici değişiklikler için hazır olun" kartında gösterilen tarihten önce yeni ayarlarınızı gözden geçirmeniz gerekir. Bu tarihten sonra, sizin için mevcut ayarlarınızı yeni Otomatik reklam kontrollerinde eşleştirmeye çalışacağız. Otomatik reklamları sitenizin yalnızca bir bölümünde kullanmayı seçerseniz yeni ayarın Otomatik reklamları tüm sitenizde uygulayabileceğini unutmayın. Otomatik reklam istemediğiniz belirli sayfalar varsa, yeni ayarları kullanarak bu URL'leri hariç tutabilirsiniz.
Not: Tüm sitelerinizde ayarlar yakın bir şekilde eşleştirilemeyebilir. Siteniz için doğru reklam ayarlarının yapıldığından emin olmak için hesabınızda inceleme adımlarını uygulamanızı öneririz. İncelemeyi sadece bir kez yapmanız yeterli olacaktır. İlerleyen zamanlarda ayarlarınızı Reklamlar sayfanıza giderek değiştirebileceksiniz.

Yeni ayarlarınızı inceleme
 1. AdSense hesabınızda oturum açın.
 2. Ana sayfanızdaki "Otomatik reklamlarda yapılan heyecan verici değişiklikler için hazır olun" kartında İncele'yi tıklayın.
  Mevcut Otomatik reklam ayarlarınızı güncelleyerek yeni Otomatik reklamlarla eşleştiririz.
 3. Mevcut reklam ayarlarınızla yakın eşleştirme sağlanamayan sitelerin listesini görüntüleyin. Tüm sitelerinizin burada görünmeyebileceğini unutmayın.
 4. Her site için:
  1. İncele'yi tıklayın.
   Sitenizin reklam ayarları önizlemesi açılır.
  2. Sitenizin Otomatik reklam ayarlarını inceleyin.
  3. Bitti'yi tıklayın.
 5. Ayarları kaydet ve uygula'yı tıklayın.
 6. İncelediğiniz sitelerin ayarlarını güncelleriz.

Not: Otomatik reklamlar artık tüm reklam kodları aracılığıyla çalışsa da tüm yeni sitelerde AdSense kodunu kullanmanızı öneririz.
 
Üst Alt