Acun Ilıcalı, TV8'de Tek Yürek programında deprem bölgesi için toplanan bağış miktarı tam 73 Milyon!

Fekeli

Entrepreneur
olwα.ɴeт
Üyelik Tarihi
7 Mayıs 2019
Mesajlar
605
Beğeniler
312
Puanı
91
Ticaret: 0 / 0 / 0
Türkiye'yi ekran başına kilitleyerek tek yürek olduğumuzu bir kez daha gösteren TV8'de Tek Yürek programında toplanan toplam bağış miktarı belli oldu. İşte Elazığ ve Malatya'daki depremzedelere gönderilecek toplam bağış...

Bütün Türkiye'yi sarsan 6.8'lik Elazığ Depremi'nin yaralarını sarmak ve vatandaşların bütün ihtiyaçlarını bir nebze olsun gidermek için dün bütün ünlüler ve yurttaşlar Acun Ilıcalı öncülüğünde adeta seferber oldu.

TV8 ekranlarında yayınlanan 'TV8'de Tek Yürek Gecesi' programında Elazığ'daki depremde zarar gören insanlara yardım amaçlı düzenlendi. Cansu Canan Özgen, Eser Yenenler, Nur Tuğba Algül ve Hakan Hatipoğlu'nun da yer aldığı kampanyaya ilgi büyük oldu.

Sosyal medya hesabından bir paylaşım yapan Acun Ilıcalı toplanan rakamı güncelledi ve bu rakamın 73 milyon lira olduğunu ifade etti.

1580212552627.png


Acun Ilıcalı paylaşımında şunları yazdı:

Dün gece 51 milyon TL olarak bildirilen yardım tutarımız, tüm yapılan banka transferlerinin AFAD hesaplarına geçmesiyle birlikte 73 milyon TL’ye ulaştı. Yayın boyunca milletimizin vermiş olduğu destekten sonra bu yardımı toplamanın büyük mutluluğu içindeyim.Kampanyamıza katılan herkesten Allah razı olsun. Zor şartlardaki kardeşlerimize umut olabildiysek ne mutlu hepimize..
 
Konu sahibi tarafından düzenlendi:
Üst Alt