450 tane Arama Motoruna Kayıt

XenYt

Paylaşım Ekibi
Üyelik Tarihi
25 Ekim 2020
Mesajlar
24
Beğeniler
3
Puanı
3
Ticaret: 0 / 0 / 0
Arkadaşlar bildiğimizi gibi arama motorlarına kayıt diye birçok insan dolandırılmakta ve ceplerine tomarlarca para geçmektedir.Bunları önlemek ve onlara karşı sitemizi önde tutmak için Free Web Submission: Free Search Engine Submission and Site Promotion sitesini kullanabiliriz.İlklerde inanmamış fakat sonralardan bir çok yararını gördüm bunu inkar etmemeliyim.Yararını gördüm ama yararını paylaşalım ki daha çok yararı olsun diye sizlerle paylaşıyorum.İlk önce e-mailinize bir aktivasyon kodu gelecek ona tıklıyoruz ve sonra web adresimiz bütün arama motorlarına kayıt edilmiş oluyor. Bilen arakdaşlarımız varsa onlara teşekkür ederim, bilmeyen arkadaşlarımız var ise onlarında bu konuyu okumalarını tavsiye ederim;
 

RuLeT

elikaya.com
olwα.ɴeт
Üyelik Tarihi
24 Kasım 2020
Mesajlar
67
Beğeniler
30
Puanı
11
Ticaret: 0 / 0 / 0
Bu tip durumlarda site adresinizi manuel olarak eklemeniz daha doğru olacaktır. Ülkemizde kullanılan belli başlı arama motorları vardır ve bir çok site sahibi kişiler website adreslerini ekleyerek eklediği website adresinin arama motorunda sahipliğini doğruluyarak kontrol etmesi mantıklı ve gerekli olduğunu düşünüyorum.

Amacım açmış olduğunuz konuya taş koymak değildir. Yararlı olacağını düşündüğünüz bir paylaşım olmasını bildiğiniz için iyi niyetinizden paylaştığınızın farkındayım aksini düşünmüyorum. Bu sistem ile spama düşme ihtimali yüksektir. İyi forumlar dilerim.
 
Üst Alt